Durvis vēris pirmais Rimi veikals slimnīcas telpās Hipokrāta ielā

19. Jūlijs, 2023
Šodien, 19. jūlijā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) telpās Hipokrāta ielā 2 durvis vēris jauns Rimi Express veikals.

Tirdzniecības zāle iekārtota vien 49 kvadrātmetros, taču te būs pieejami gan ierastie Express veikalu produkti, gan unikāls sortiments vairākās kategorijās: pielāgojoties pircēju vajadzībām, plašākā klāstā nekā citos līdzīga formāta veikalos te būs nopērkamas nepārtikas preces.

Šis ir viens no mazākajiem Rimi veikaliem, turklāt pirmais, kas jebkad atvērts slimnīcā. Nelielā izmēra dēļ preču sortiments atlasīts īpaši rūpīgi, lai nepieciešamās lietas te varētu iegādāties cilvēki, kuri ilgāku laiku pavada ārstējoties vai apciemo savus tuviniekus. Uzsvars likts uz jau sagatavotiem un līdzņemšanai ērtiem produktiem, piedāvājot iegādāties Mani gardumi maltītes, salātus, maizītes, batoniņus, riekstus u. tml., taču preču klāstā būs arī svaigi augļi, ogas, dārzeņi, kā arī nepārtikas un higiēnas preces. Īpaši padomāts arī par slimnīcas personālu, lai viņi steidzīgajā ikdienā varētu iegādāties ikdienā nepieciešamākos produktus. Pārtikas preču klāstā būs arī uz vietas ceptas smalkmaizītes, kafija un svaigi spiestas sulas, toties nevarēs iegādāties alkoholiskos dzērienus un cigaretes.

Tā kā veikals atrodas slimnīcas telpās, izmēros tas ir salīdzinoši ļoti mazs un tam nav savas noliktavas, prece katru dienu tiks piegādāta un uzreiz sakārtota veikala plauktos.

“Jau darbā Rimi Olimpiskajā centrā esam pārliecinājušies, ka šādi specializēti Express formāta veikali, kas ir īpaši piemēroti noteiktam pircēju lokam, gūst lielu atsaucību. Ceram, ka jaunais Express atvieglos slimnīcas pacientu, personāla un apmeklētāju ikdienu,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Veikals nodrošinās četras jaunas darba vietas. Pircēju ērtībām te būs pieejama arī pašapkalpošanās kase.

Jaunā Rimi Express darbalaiks būs darbadienās plkst. 7.00–18.30, sestdienās plkst. 9.00–17.00 un svētdienās plkst. 9.00–16.00.


Populārākie raksti