Durvis vērs lielākais Rimi tirdzniecības centrs Dobelē

17. Novembris, 2015

Šodien, 17. novembrī, plkst. 12.00 Dobelē, Brīvības ielā 30, ar svētku programmu tiks atklāts jauns Rimi hipermārkets, kas nodrošinās 95 darba vietas. Līdzās Rimi hipermārketam atradīsies arī citi veikali, piemēram, zoo preču un ziedu veikals.

Atverot jauno Rimi hipermārketu, ir būtiski paplašinājušās iepirkšanās iespējas pircējiem – ir uzlabots gan sortiments, gan veikala telpas. Arī 35 darbinieki no iepriekšējā Rimi veikala, kas atradās Baznīcas ielā 14 un tika slēgts šī gada 16. novembrī, ir pārnākuši uz darbu jaunajās Rimi veikala telpās, kas turklāt ir radījis papildu 55 jaunas darba vietas. Līdz ar šī veikala atvēršanu arī Dobeles iedzīvotājiem būs iespēja izdevīgi iepirkties mūsdienīgā un ērtā Rimi veikalā, kas saviem pircējiem piedāvās gan plašu svaigās pārtikas preču sortimentu, gan iepakotās pārtikas produktus, kā arī plašu apģērbu un bērnu preču klāstu. Tāpat iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties uz vietas gatavotos kulinārijas izstrādājumus, tajā skaitā uz vietas cepto maizi, konditorejas un citus kulinārijas izstrādājumus.

Atjaunotā tirdzniecības centra atklāšanas svētkos vietējos iedzīvotājus iepriecinās daudzveidīga izklaides programma visas dienas garumā no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00. Svētku atmosfēru un jautras viktorīnas nodrošinās atpazīstamais TV seriālu varonis un aktieris Kristaps Rasims, savukārt par muzikāliem pārsteigumiem rūpēsies kapela Tirkizband un Bruģis, saksofona grupa The Sparkling 5, dziedātājs Dainis Skutelis un Mārtiņš Ruskis. Savukārt paši mazākie veikala apmeklētāji kopā ar Pepiju Garzeķi un Rimi ābolu varēs iet rotaļās, apgleznot sejiņas, kā arī darboties ražas darbnīcā un izmēģināt spēkus balonu figūriņu veidošanā.

Līdzās Rimi hipermārketam tirdzniecības centrā atradīsies vairāki nomnieki – mobilo sakaru operatori Tele2 un Bite, juvelierizstrādājumu veikals 585, zoo preču veikals Dino Zoo, ziedu veikals Aloe, grāmatu veikals Globuss, kā arī optika Metropole.

Centrā izmantoti dažādi videi draudzīgi risinājumi, piemēram, LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa. Tāpat izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu ēkas apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 116 trīs formātu veikali: 29 Rimi hipermārketi, 41 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti