DUS Neste Oil veikts miljonais pirkums ar Mans Rimi karti

19. Decembris, 2012

Gada laikā degvielas uzpildes stacijās Neste Oil visā Latvijā veikts miljons pirkumu ar Rimi lojalitātes programmas Mans Rimi karti. Rimi lojalitātes programmas dalībnieki visaktīvāk degvielu uzpildījuši un par katru uzpildīto litru 1.5 santīmus Mans Rimi naudas uzkrājuši Neste Oil degveilas uzpildes stacijā Rīgā Dzirnavu ielā 127. Arī apjomīgākā degvielas uzpilde fiksēta galvaspilsētā, kur kāds autovadītājs sava spēkrata bākā ielējis teju 100 litrus degvielas.

“Mūsu pircēji ļoti novērtē Mans Rimi kartes sniegtās priekšrocības, ne vien saņemot atlaides un izdevīgus piedāvājumus Rimi veikalos, bet arī veicot pirkumus pie mūsu sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka mūsu klienti veikuši jau miljons pirkumus Neste Oil degvielas stacijās, vienlaikus saņemot Mans Rimi kartes sniegtās atlaides. Arī turpmāk plānojam nodrošināt arvien jaunus un izdevīgus piedāvājumus saviem pircējiem, paplašinot Mans Rimi kartes priekšrocību klāstu,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.
Miljonais pirkums reģistrēts Neste Oil Ventspils degvielas uzpildes stacijā, un to veicis ventspilnieks Romāns Skorohods. Kā īpašu pārsteigumu viņš saņēma Neste Oil dāvanu karti 50 latu vērtībā, kā arī gardumu grozu no Rimi.
“Mans Rimi kartes īpašnieku skaits, kas veic uzpildi Neste Oil degvielas uzpildes stacijās, katru mēnesi aktīvi pieaug. Esam patiesi gandarīti, ka klienti ir novērtējuši iespēju krāt Mans Rimi naudu mūsu stacijās, veicot jau miljono pirkumu. Arī turpmāk darīsim visu, lai iepriecinātu savus klientus, saglabājot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi par izdevīgāko degvielas cenu,” komentē Neste Latvija ģenerāldirektors Arttu Airiainen.

Rimi lojalitātes karte Mans Rimi ir viena no populārākajām lojalitātes kartēm Latvijā, kuru izmanto vairāk nekā 750 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Klienta karte Mans Rimi sniedz iespēju ikvienam tās lietotājam iegādāties preces par īpaši izdevīgu cenu, vēl zemāku nekā akcijā piedāvāts. Turklāt, katru reizi iepērkoties, pircējs pelna Mans Rimi naudu 1% apmērā no pirkuma summas, kas tiek uzkrāta kartes kontā. Ar uzkrāto Rimi naudu pircējs var norēķināties kādā no nākamajām pirkumu reizēm, samaksājot par pirkumu līdz pat 99% no uzkrātās naudas.

Tāpat līdz pat decembra beigām ikvienam ir iespēja saņemt papildu Mans Rimi naudu – 2 santīmus par katru iegādāto degvielas litru – uzpildot degvielu visās Neste Oil stacijās.


Rimi hipermārketa Ventspils direktore Inese Andersone un Neste Oil korporatīvo klientu pārdošanas speciālists Arturs Oskajis pasniedz balvu


Miljonā pirkuma Neste Oil stacijas ar Rimi lojalitātes programmas Mans Rimi karti veicējs ventspilnieks Romāns Skorohods


Populārākie raksti