Dziedātājs Mārtiņš Jātnieks piepilda baušķenieces Lienes Lotes sapni

12. Jūlijs, 2016
Sestdien, 9. jūlijā, 18. Bauskas Kantrī Festivālā slavenais  mūziķis Mārtiņš Jātnieks kopā ar tirdzniecības centru “Rimi Bauska” piepildīja vairāku baušķenieču lolotus sapņus. Liene Lote saņēma ģitāras stīgas, lai attīstītu savu aizraušanos ar ģitārspēli, Elza un Kristija – zirgu piederumus, lai nākotnē uzvarētu jāšanas sporta sacensībās, bet Anželika iepriecināja savu mammu ar zelta ķēdīti. Lai piepildītos arī Tavi sapņi – līdz pat novembrim meklē tirdzniecības centrā projekta “Kāds ir Tavs sapnis?” pastkasti, pieraksti savas vēlēšanās uz sapņu vēstules un esi soli tuvāk sapņu piepildījumam.
 
17 gadus jaunās Lienes Lotes Kalniņas sapni par jaunām akustiskās ģitāras stīgām piepildīja dziedātājs un Bauskas Kantrī Festivāla organizators Mārtiņš Jātnieks sadarbībā ar tirdzniecības centrā esošo banku “Citadele”. Tāpat kā Mārtiņš –  meitene aizraujas un cītīgi trennējas ģitārspēlē. Labi zināmais dziedātājs, kurš savu sapni par muzicēšanu uz lielās skatuves jau piepildījis, novēlēja to īstenot arī Lienei Lotei: “Šodien uz Bauskas Kantrī Festivāla Draugiem.lv skatuves uzstājas daudzi talantīgi jaunie kantrī mākslinieki. Ceru, ka nākamgad uz šīs skatuves kāpsi arī Ttu. Tikai ar neatlaidīgu darbu var sasniegt virsotnes! Man ir liels prieks, ka Ttev pietiek apņēmības un pacietības, no sirds nodoties savam hobijam. Lai šīs stīgas Ttev kalpo par vēl vienu dzinuli gūt aizvien lielākus panākumus!” 
 
Piepildīti tika arī meiteņu Elzas Vārnas (12 gadi) un Kristijas Annas Kalniņas (11 gadi) sapņi – abas aizraujas ar jāšanas sportu. Meitenes, bankas “Citadele” atbalstītas, jaunam sparam turpmākās jāšanas sporta sacensībās saņēma iemauktus un pātagu. 
 
Anželika Rostegajeva vēlējās īstenot ne pati savu, bet gan mammas sapni. Sapņu vēstulē viņa raksta: “Mans sapnis ir piepildīt manas mammas vēlēšanos. Visu mūžu viņa viena pati smagi strādājusi, lai uzturētu savus trīs bērnus. Nu jau bērni uzauguši, katram sava ģimene, savas rūpes. Nesen, ejot garām “Rimi” juvelierizstrādājumu veikalam, mamma izteicās, ka visa mūža garumā viņai nekad nav bijusi zelta ķēdīte. Saprotu, ka tā ir materiāla vērtība, bet es jau gara aacīm iztēlojos savas mammas pārsteigto un apmulsušo sejas izteiksmi, saņemot dāvanā šo gabaliņu no zelta”. Anželikas pārsteigums patiesi izdevās – mamma Lengina no tirdzniecības centra “Rimi Bauska” juvelieru veikala “585” saņēma skaistu zelta ķēdīti.
 
Vēl jūnijā t/c “Rimi Bauska” piepildīja deviņu baušķenieku sen lolotos sapņus. Pensionārs Osvalds Paškevics un skolotāja Velta Balode, kuriem ļoti patīk risināt krustvārdu mīklas, dāvanā saņēma vērtīgas grāmatas – palīgus mīklu minēšanā no veikala Globuss, bet Māra Sīle lielu vokpannu gardām ģimenes maltītēm. Arī jaunā darba aizsardzības speciāliste Signe Leja turpmāk biežāk varēs iepriecināt savu ģimeni ar dažādiem gardumiem – viņa savā īpašumā ieguva virtuves kombainu no veikala Pus12. Logopēdi Ilvu Oboleviču, kura ikdienā rūpējās par bērnu veselību, centrs iepriecināja ar balles kurpēm no veikala Aleksandra un jaunu rokas somiņu no veikala Luvra. Savukārt mazās meitenes Marta Viktorija Žilinska un Lāsma Tesļenoka saņēma krāsas un citus materiālus saviem radošajiem darbiem. Piepildīta tika arī pašas mazākās sapņotājas Sofijas Strazdiņas vēlēšanās – meitene saņēma pašu lielāko no veikala “Lāčuks” lāčiem. Pensionāre Dzidra Levāne aizraujas ar rokdarbiem, tāpēc acu gaišumam saņēma acu vitamīnus no optikas salona Optio, kā arī elektrisko tējkannu no Pus12 gardai kafijai atpūtas brīžos. 
 
“Sapņotāji” kopā ar tirdzniecības centru Bauska aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.
 
 
 
 
 
 

Populārākie raksti