Dziesmu svētkus svinēs arī mazie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacienti

16. Februāris, 2018
Vēloties, lai Dziesmu un deju svētku prieks silda arī mazo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu sirdis, mazumtirdzniecības tīkls Rimi radījis īpašu Dziesmu svētku produktu līniju.

“Ne visiem slimnīcas pacientiem ir pieejamas viedierīces, kas palīdz kliedēt garlaicību un novērst domas, tāpēc papildu televizori būs lieliski sabiedrotie. Jo īpaši svarīgi tas ir šogad, kad Latvija svin savu 100 gadu jubileju. Iespēja sekot līdzi gan Dziesmu un deju svētkiem, gan citiem svinību pasākumiem, ienesīs svētku sajūtu arī pie mums slimnīcā, vairojot prieku un smaidus bērnu sejās," Rimi un visiem akcijas atbalstītājiem pasakās Inita Stūre-Stūriņa, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virsmāsa.

Domājot par svētku pieejamību, no ziedojuma naudas sarūpētie televizori tiks izvietoti dažādas slimnīcas nodaļās, tostarp, infekcijas nodaļā, kurās bērni drīkst uzturēties tikai pa vienam, vai palātās, kur traumu dēļ bērni nevar nokļūt līdz rotaļlietu istabai, kur šādi televizori jau ir. Tos slimnīcas iemītnieki varēs jo īpaši izmantot Dziesmu svētku laikā, kad tiks translēts svētku tradicionālais gājiens un koncerta programmas. 

“Šis ir apliecinājums, ka svētki nav tikai klātesot Mežaparka Lielajā estrādē vai Daugavas stadionā, tie ir svētki visā Latvijā. Tādēļ man ir milzīgs gandarījums, ka Rimi plāno realizēt tik brīnišķīgu ideju – iespēju sajust Dziesmu svētkus bērnu slimnīcas telpās. Ar šo produktu līniju esam guvuši pārliecību, ka svētki – tie ir mums visiem,” stāsta Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. 

Dziesmu svētku līnijas produkti būs nopērkami Rimi veikalos visā Latvijā, un tajā ietilps tādas plaša patēriņa pārtikas preces kā ūdens, piens, kefīrs u.c. Tās atšķirsies no pārējā veikala sortimenta ar īpaši dizainētu Dziesmu un deju svētku etiķeti Mēs esam kopā no visas sirds.


Populārākie raksti