„Eco Baltia vide” un „Latvijas Zaļais punkts” kopā ar Rimi Talsu pilsētas svētkos mācīs šķirot stiklu

03. Jūlijs, 2015Šovasar vairākās Latvijas pilsētās SIA „Eco Baltia vide” un AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar veikaliem „Rimi” piedalīsies pilsētas svētkos, lai izglītotu iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu.

SIA „Eco Baltia vide” un AS „Latvijas Zaļais punkts” viesosies pilsētas svētkos:

  • Talsos – 4.jūlijā, „Bērnu pļavā” Kareivju ielā 7;
  • Engurē – 11.jūlijā, Engures stadionā;
  • Tukumā - 25.jūlijā, Brīvības laukumā.

 

Anita Saulīte, SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja: „Ikvienu pilsētas svētku viesi mūsu teltī sagaidīs interesantas un izzinošas aktivitātes, parādot, ka, dzīvojot dabai draudzīgi un šķirojot atkritumus, ietaupām gan naudu, ko ikdienā maksājam par sadzīves atkritumu izvešanu, gan dabas dotos resursus. Stikls ir vērtīgs un pateicīgs materiāls, jo tas nezaudē savu kvalitāti, to pārstrādājot pat neskaitāmu reižu skaitu, tādēļ aicinām – „Šķiro stiklu!””

SIA „Eco Baltia vide” teltī apmeklētāji varēs iegūt noderīgu informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī pieteikties šīs vasaras stikla šķirošanas akcijai “Uzņemies šefību pār konteineru!”.

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors: „Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkos izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi.”


Atnesot uz SIA „Eco Baltia vide” telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un, aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā, kurā izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala „Rimi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Katrā pilsētā dienas beigās tiks izlozēts viens uzvarētājs.


Kristīne Ciemīte – Kupre, „Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja: „Lieli darbi arvien sākas no mazām pārmaiņām – arī attiecībā uz dabu, kur „Rimi” jau izsenis realizē un atbalsta idejas, lai mēs dzīvotu tīrākā, skaistākā un veselākā vidē. Paši ikdienā šķirojam produktu iepakojumu, paplašinām ekoloģisko produktu klāstu, ieviešam energoefektivitātes uzlabojumus veikalos, kā arī veicam daudzas citas videi un cilvēkiem draudzīgas pārmaiņas. Tāpēc, piedaloties akcijā kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, aicinām ikvienu veikt lielus darbus, sākot no mazām pārmaiņām savā ikdienā, piemēram, piešķirot lietām „otru dzīvi” un nododot stiklu otrreizējai pārstrādei.”

Pasākumos piedalīsies arī runājošie stikla un plastmasas šķirošanas konteineri, kuri atraktīvā veidā pateiksies iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķiro atkritumus un atbildīgi izturas pret apkārtējo vidi.
Savukārt telts apmeklētājus sagaidīs arī īpašas balvas no AS „Latvijas Zaļā punkta” un SIA „Eco Baltia vide”.

Par SIA „Eco Baltia vide”
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia vide” ir „Eco Baltia grupas” uzņēmums, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. SIA „Eco Baltia vide” apkalpo vairāk nekā 25 000 klientu visā Latvijā, sākot no Kolkas līdz Ādažiem.


Papildu informācija:
Dace Jansone
Korporatīvās komunikācijas direktore
„Eco Baltia grupa”
Tālr. +371 28655072
dace.jansone@ecobaltia.lv
www.vide.ecobaltia.lv


Populārākie raksti