Eņģeļi nolaidušies pār Latviju!

23. Decembris, 2009

20.decembrī Rīgā pie Latvijas Nacionālās operas notika telekompānijas LNT, Swedbank un Ziedot.lv rīkotais labestības pasākums Eņģeļi pār Latviju, to varēja vērot arī tiešraidēs kanālā LNT. Visas dienas garumā pie Latvijas Nacionālās operas pulcējās cilvēki, lai piedalītos labestības pasākumā un palīdzētu smagi slimiem bērniem dzīvot. Visi kopā mēs saziedojām 338 080,93 Ls, no tiem Rimi un Supernetto veikalos saziedotā summa ir 53 971,31 Ls.

Cilvēku atsaucība bija tik liela, ka saziedotā summa astoņas reizes pārsniedza to summu, kuru labestības pasākuma organizatori sākotnēji cerēja savākt. Ar šo saziedoto summu mēs visi kopā spēsim palīdzēt ne tikai Matīsam, Sandim, Mārai, Gundegai un Esterei dzīvot, bet arī tiem visiem 159 bērniem, kuri portālā Ziedot.lv bija lūguši finansiālu palīdzību.

Visas dienas garumā pie Latvijas Nacionālās operas notika dažādas aktivitātes – darbojās Ziedot.lv labestības tirdziņš, Operas telpās darbojās īpašā Eņģeļu darbnīca bērniem, varēja iegādāties jauniešu centra Saule darinātās rotas. Visas dienas garumā bija arī iespēja ziedot apģērbu un ilgi glabājamus pārtikas produktus.

Noslēguma koncertā Eņģeļi pār Latviju uzstājās arī tādi Latvijā iemīļoti mūziķi kā Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, grupa Lady’s sweet, bērnu ansamblis Rīgas Akmentiņi, grupa Putnu balle, Intars Busulis un Raimonds Pauls, beatbox grupa PER, grupa Finx, Kristīna Zaharova, grupa Otra puse, LNT koris un daudzi citi mākslinieki.

Ziedojumu vākšana vēl turpināsies veikalos Rimi un Supernetto līdz 6.janvārim.

Mēs - visi Latvijas iedzīvotāji – ar savu atbalstu esam snieguši iespēju slimajiem bērniem sākt jaunu dzīvi! Paldies jums, labas gribas cilvēki, par saziedotajiem 338 080,93 Ls!

 


Populārākie raksti