Eņģeļi nolaižas pār Latviju un paveic brīnumus

12. Janvāris, 2010

Eņģeļi, kuriem nu var piedēvēt brīnumdara spējas, labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros 102 Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā līdz 2010. gada 6. janvārim ziedojuši 85 574 latus un sargeņģeli par ziedojumu saņēmuši aptuveni 250 000 pircēju.

“Nav neviena Rimi vai Supernetto veikala, par kuru varētu teikt, ka tajā ir maz saziedots. Visos ir ziedots daudz, bet dažos pārsteidzoši daudz. Virknē veikalu ziedots vairāk kā tūkstotis latu, visvairāk Alfā - teju 5000. Tas apliecina mūsu cilvēku spēju sajust otra problēmas un gatavību reāli palīdzēt grūtībās. Sirsnīgs paldies visiem, kas ziedoja un vēlu bērniem, lai pēc iespējas drīzāk izdodas panākt nepieciešamos veselības uzlabojumus”, saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Laikā no 2009. gada 23. novembra līdz 18. decembrim Rimi un Supernetto veikalos saziedoti Ls 53 971. Savukārt līdz akcijas noslēgumam veikalos 2010. gada 6. janvārī saziedoti vēl Ls 31 603; šis ziedojums tiks pieskaitīts labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēguma pasākumā saziedotajiem līdzekļiem.

“Šajā akcijā kopumā tika saziedoti 380 600 lati un tas nozīmē, ka palīdzību saņems 171 bērns. Katru dienu saņemam pateicības vārdus no vecākiem, kuru bērniem tiks palīdzēts, pateicoties Latvijas iedzīvotāju sirsnībai un atsaucībai. Sirsnīgs paldies viņu vārdā! Savukārt ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi labdarības portālā Ziedot.lv” Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja.

Cilvēku atsaucība akcijai Eņģeļi pār Latviju ir bijusi tik liela, ka saziedotā summa gandrīz 10 reizes pārsniedz to summu, kuru labestības pasākuma organizatori – LNT, Swedbank, Ziedot.lv – sākotnēji cerēja savākt.

 


Populārākie raksti