Eņģeļi palīdzēs 174 bērniem

11. Janvāris, 2011

6. janvārī noslēdzās trešā “Eņģeļi pār Latviju” ziedojumu akcija, kuras ietvaros Rimi un Supernetto veikalos bērnu ārstniecībai kopumā ziedots 81 351 lats. Par godu šim notikumam tirdzniecības centrā Galleria Riga tika darināti piparkūku eņģeļi, kurus veidoja un glazēja Rīgas 212. pirmskolas izglītības iestādes audzēkņi kopā ar LNT raidījuma veidotāju un vadītāju Māri Grigali.

Līdz noslēguma tiešraidei LNT kanālā pērnā gada nogalē akcijai “Eņģeļi pār Latviju” Rimi un Supernetto veikalu pircēji un uzņēmums Rimi Latvia kopā ziedoja 50 000 latu. Rimi Latvia kā sociāli atbildīgs uzņēmums šogad nolēma Ziemassvētku biznesa dāvanu paredzētos finansu līdzekļus novirzīt akcijai “Eņģeļi pār Latviju” un aicināja tam pievienoties arī savus sadarbības partnerus.

Rimi un Supernetto veikalos ziedojumu vākšana turpinājās arī pēc noslēguma tiešraides, līdz pat 6. janvārim. Šajā laika posmā pircēji saziedoja vēl 31 351 latu. Šis ziedojums ir pieskaitīts pārējiem ziedojumiem un akcijai “Eņģeļi pār Latviju” ziedotā summa ir 414 265 lati. Līdz ar to akcijas noslēgumā palīdzēts būs ne vien 136 bērniem, bet vēl 38 bērniem.

Lai pieci bērni - Karlīna (viens gads), Raimonds (četri mēneši), Kristaps (viens gads), Igors (seši gadi) un Liāna (13 gadi) – dzīvotu bija nepieciešami 49 415,56 lati –, taču līdzcilvēku atsaucība ir bijusi tik liela, ka tika saziedots astoņas reizes vairāk.

Rimi, Supernetto un akcijas “Eņģeļi pār Latviju” rīkotāji saka paldies par katru ziedojumu!


Pirms eņģeļu veidošanu bērni iepazīst piparkūku Rīgu, priecājoties par atpazīstamajām vietām.


Top piparkūku eņģelis.


Piparkūku eņģeļu dekorēšana ir satraucošs notikums un ikviens to dara ar īpašu rūpību.


Pa visiem kopā var arī izrullēt piparkūku mīklu, pieberot tai labu devu miltu, lai nelīp tik ļoti.


Kad eņģeļi ir gatavi, tie atrod mājvietu virs piparkūku pilsētas.


Populārākie raksti