Eņģeļiem pār Latviju saziedoti 258 038 lati!

19. Decembris, 2011

18. decembrī LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi rīkotās labestības akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēgumā tika saziedoti 258 038 lati, kas nodrošina iespēju palīdzēt 64 smagi slimiem bērniem.

Pateicoties cilvēku lielajai atsaucībai, mēs esam ļāvuši eņģeļiem nolaisties pār Latviju un ar savu atbalstu snieguši iespēju slimajiem bērniem sākt jaunu dzīvi! Ar saziedotajiem 258 038 latiem mēs spēsim palīdzēt ne tikai Maijai, Adriānam, Katrīnai, Valērijai un Renāram, bet vēl 59 bērniem, kuru vecāki bija lūguši palīdzību fondam Ziedot.

Ziedošanas maratona noslēguma dienā jau no paša rīta laukumā pie Latvijas Nacionālās operas ziedotāji varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, lai palīdzētu savākt bērnu ārstēšanai nepieciešamos līdzekļus. Cilvēki arī ziedoja ļoti daudz un dažādas mantas – apģērbus, apavus, zeķes, rotaļlietas, televizorus, grāmatas un citas vērtīgas lietas trūcīgajām Latvijas ģimenēm. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegādāties labdarības nolūkam darinātas lietas.

Arī šogad noslēguma pasākuma laikā ikvienam bija unikāla iespēja, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 un ziedojot 1 Ls, aprunāties ar LNT studijā esošajiem Latvijā iemīļotiem un pazīstamiem cilvēkiem. – Māri Grigali, Kristīni Garklāvu, Kristu Kalniņu, Andri Džeriņu, Regīnu Razumu, Ati Auzānu, Jāni Streiču, Elitu Patmalnieci, Lindu Rutuli, Guntu Baško, Evitu Zālīti, Lauri Reiniku un Vitu Baļčunaiti. Tika saņemti tūkstošiem sirsnīgu vārdu un laba vēlējumu ar ticību tam, ka bērni, kuriem tiek ziedota nauda, atveseļosies!

Noslēguma koncertā Eņģeļi pār Latviju uzstājās Latvijā iemīļoti mūziķi – Intars Busulis, Kaža un Aisha, grupa Putnu balle, skanīgā Puncuļu ģimene, grupas Lady’s Sweet un PeR, Dzelzs vilks, bērnu studija Kukaiņi, operdziedātājs Jānis Apeinis un Roberta, Kristiāns Jasinskis no Līvāniem, Rīgas Doma zēnu koris un dziedātāja Annija Putniņa ar jauniešu kori Maska diriģenta Jāņa Ozola vadībā.

Ziedot labdarības projektam „Eņģeļi pār Latviju” vēl ir iespējams līdz pat 2012.gada 6.janvārim Swedbank internetbankā un filiālēs, veikalos Rimi un Supernetto visā Latvijā.

Mēs – visi kopā – šogad ar savu atbalstu esam snieguši iespēju 64 bērniem atveseļoties un sākt jaunu dzīvi!


Populārākie raksti