Ernests Gulbis kopā ar treneru komandu atlasa topošās tenisa zvaigznes

13. Novembris, 2023
12. novembrī tenisa centrā “Lielupe” Jūrmalā līksmā un aizrautīgā gaisotnē aizvadīta Ernesta Gulbja fonda un Rimi Stipendiju atlases diena, kurā tika vērtēti 630 bērni, kas pieteikti stipendiju programmai tenisa talantu attīstībai.  

Atlasē piedalījās 5–8 gadus veci bērni no Jelgavas, Valmieras, Liepājas, Ogres, Cēsīm, Ventspils, Ķekavas, Siguldas, Daugavpils, Aizkraukles, Garkalnes, Rēzeknes, Rīgas, Jūrmalas, Ādažiem un Mārupes. Bērniem bija jāpilda dažādi fiziski uzdevumi un pārbaudījumi, lai slavenais tenisists Ernests Gulbis kopā ar pieredzējušu treneru komandu varētu novērtēt viņu fizisko sagatavotību, sportisko garu, motivāciju un azartu. 

“Esmu ļoti priecīgs par milzīgo atsaucību no visas Latvijas! Patiešām nebiju gaidījis tik lielu aizrautību, bet tas ir fantastiski – tas tikai apliecina, cik daudzi Latvijas iedzīvotāji novērtē šo skaisto sporta veidu un redz potenciālu savos bērnos. Ir liels gandarījums, ka varēsim atbalstīt 50 bērnus pirmajos soļos uz tenisa virsotnēm. Šī diena bija brīnišķīga, enerģijas un prieka pilna, un par to paldies Rimi, treneriem, palīgiem un, protams, bērniem un viņu vecākiem!” saka tenisists Ernests Gulbis.  

Programmas ietvaros stipendijas tiks piešķirtas 50 bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem tenisa prasmju apgūšanai sertificētu treneru vadībā tenisa centros dažādās Latvijas pilsētās. Stipendiju ieguvēji būs zināmi 17. novembrī. 


Populārākie raksti