Esam lepni – Rimi Latvia ieguvis LDDK gada balvu kā labākais darba devējs Latvijā!

13. Novembris, 2015

 

 

 

Tuvojošos valsts svētku noskaņās, piedaloties Latvijas Republikas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, vakar, 12.novembrī, Rīgā jau otro reizi pasniegta LDDK Gada balva labākajiem darba devējiem un viņus atbalstošajām institūcijām visā Latvijā. Varam būt lepni, ka Rimi Latvia ieguva Labākā darba devēja titulu Latvijā!

Uzrunājot LDDK Gada tautsaimnieka balvas ieguvēju un citus laureātus, Valsts prezidents Raimonds Vējonis teica: “Darbs ir tā saikne, kas vieno darba devējus, darba ņēmējus un valsti. Liela māka ir darbu darīt, bet vēl lielāka – darbu radīt. Te vajadzīgas zināšanas, uzņēmība, liela drosme un uzdrīkstēšanās.

Mēs Latvijā varam lepoties ar jums – ar uzņēmīgiem, talantīgiem, spējīgiem cilvēkiem, kuru zināšanas, pieredze un centība, izveidojot spēcīgus uzņēmumus, palīdz arī radīt darbavietas. Tas dod neatsveramu ieguldījumu mūsu tautsaimniecībā un arī valsts atpazīstamībā pasaulē. Tāpēc aicinu jūs iesaistīties Latvijas simtgades svētku veidošanā un ceru, ka tas palīdzēs ne tikai kopīgā darbā sapost un cienīgi parādīt mūsu valsti pasaulei, bet arī likt pamatus attīstībai nākamajā simtgadē.”

Pasākumā tika izteikta atzinība Rimi Latvia nopelniem kā labākajam darba devējam Latvijā, atzīmējot, ka Rimi Latvia ir uzņēmums, kurš nodarbina vairāk nekā 5000 darbinieku un īpašas pūles velta darba vides, profesionālās izaugsmes un darbinieku labklājības jautājumiem. Rimi Latvia biznesa kontroles vadītāja Kristīne Miezīte-Zeltiņa balvas saņemšanā atzīmēja: “Mēs esam pateicīgi par augsto novērtējumu! Mēs ticam, ka Latvijā ir daudz uzņēmumu, kas ir pelnījuši šādu atzinību. Varam tikai piekrist teicienam, ka tas ir tik vienkārši! Labi zini, ko dari. Mīli, ko dari un tici tam, ko dari! Paldies!”

Ceremonijā īpašā Gada tautsaimnieka balva par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides attīstībā tika pasniegta uzņēmējam, UPB koncerna Padomes priekšsēdētājam Uldim Pīlēnam.

Saskaņā ar SIA Lursoft sniegto informāciju apbalvoto uzņēmumu kopējais apgrozījums 2014.gadā bija gandrīz viens miljards eiro, kas ir ap 4% no visas Latvijas IKP.

Paldies par augsto novērtējumu un visiem Rimi darbiniekiem par ieguldījumu – lai mums visiem kopā izdodas sasniegt arvien jaunas panākumu virsotnes!

 


Populārākie raksti