Fotokonkursā Sniegavīri PAR tīru Latviju! noteikti uzvarētāji

14. Marts, 2011

Noslēdzies 1.februārī izsludinātais Lielās Talkas fotokonkurss “Sniegavīri PAR tīru Latviju!”. Žūrija noteikusi piecus uzvarētājus: Baltinavas Kristīgā speciālā internātpamatskola, galdnieka palīga grupas audzēkņi; Lībagu sākumskolas 1. klase; Bērsteles pamatskolas 1.-2. klase; Mazpulku vadītājas no Rēzeknes un Evitas Šķestere no Balvu novada. Savukārt Lielās Talkas mājas lapas www.talkas.lv apmeklētāji visvairāk balsis atdevuši par Ciblas jauniešu centra sniegavīru. Šī fotogrāfija saņēmusi 2520 balsis.

Visi seši uzvarētāji balvās saņems īpašas, sakopšanas darbiem noderīgas lietas no Lielās Talkas organizatoriem un atbalstītājiem Garnier un Rimi.

Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme norāda: “Lai gan apbalvosim tikai sešus sniegavīru autorus un autoru kolektīvus, saku paldies ikvienam, kurš atbalstīja šo akciju, vēla vai citādi veidoja sniegavīrus, kas nesa vēstījumus sabiedrībai. Šajā akcijā daudzie sniegavīri bija kā mediji, kas aicināja cilvēkus mazāk braukt ar automašīnām, lietot auduma maisiņus, sakopt vidi ap sevi, cienīt dabu un Latviju.”

Konkursa “Sniegavīri PAR tīru Latviju!” uzvarētāji tiks godināti, kā arī viņu veidotie sniegavīri tiks parādīti šodienas (14. marta) LNT raidījumā Tautas Balss pulksten 19.15.

Šogad talkot aicina Rīgas Brīvostas pārvalde, SIA Skonto Būve un Latvijas valsts meži. Talku atbalsta arī LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, zīmols Garnier, Rimi, DHL Latvija, Lasua, L&T un būvniecības nams Kurši.


Iesūtījusi: Baltinavas Kristīgā speciālā internātpamatskola


Iesūtījusi: Bērsteles pamatskolas 1.-2.klase


Ciblas


Iesūtījusi: Evita Šķestere


Iesūtījusi: Lībagu sākumskolas 1.klase


Iesūtījušas: Mazpulku vadītājas no Rēzeknes

 


Populārākie raksti