Galdnieku ielā Rēzeknē atklāj rekonstruēto Rimi lielveikalu

08. Decembris, 2016
                    

Šodien, 8.decembrī, Rēzeknē, Galdnieku ielā 8, pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas tika atklāts jauns Rimi lielveikals. Atklāšanas dienā pirmos apmeklētājus Rimi priecēja atraktīvs rūķis ar saldumiem un Rimi burkāns, savukārt ikdienā veikala sortiments vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu.

Jaunais lielveikals sniegs papildu ērtības vietējiem iedzīvotājiem. Tajā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - svaigus augļus, dārzeņus, piena produktus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces. Lielveikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Kopējā veikala platība būs teju 970 kvadrātmetri, un lielveikals nodrošinās 28 darba vietas. Rūpējoties par vidi, Rimi kā sociāli atbildīgs uzņēmums arī Galdnieku ielas lielveikalā Rēzeknē ir izmantojis energoefektīvo LED apgaismojumu, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa. Tāpat izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

 

 


Populārākie raksti