Gatavojies Lielai Talkai, iesildies ar deju!

15. Aprīlis, 2010

Rimi aicina gatavoties 24 aprīļa Lielai Talkai, izdejojot Lielās Talkas deju! To dejot var visa vecuma talkotāji jebkurā laikā un vietā.

“Daudziem pasākumiem speciāli tiek šūdināti karogi un radītas himnas. Taču, tā kā Lielā Talka ir ļoti īpašs notikums, Rimi gribēja radīt kaut ko unikālu un citādāku nekā ierasts. Tā tapa ideja par īpašu Talkas deju. Tā kā talkojot mēs aktīvi kustamies, nodarbinot vairākas muskuļu grupas, tad izkustēšanās lustīgā dejas solī ne tikai uzlabos garastāvokli un liks pasmaidīt, bet arī palīdzēs atbrīvoties no darbā gūtā sasprindzinājuma,” par dejas ideju stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Talkas deju pirmie nodejojuši un humorīgu video radījuši Brāļi Rimanti. Dejas soļi radīti kopā ar Kultūras Akadēmijas horeogrāfijas kursa studentiem, kuri rūpīgi strādāja, lai to nodejot varētu ikviens lielais un mazais talkas dalībnieks. Tā kā Lielā Talka ir nozīmīgākais gada tautas klases pasākums, dejas horeogrāfijā iekļauti arī tautas deju elementi.

“Darbs, kas padarīts ar prieku ir divreiz lielāks, nekā tas, ko cilvēki paveikuši ar nīgrumu un sakostiem zobiem. Tādēļ aicinu ikvienu talkas dalībnieku iemācīties deju un pārsūtīt to arī saviem draugiem, tādējādi aicinot viņus ne tikai dejot, bet arī piedalīties Lielajā Talkā, dejojot pirms un pēc talkas,” mudina Vita Jaunzeme, Lielās Talkas organizatore.
 

Noskaties un iedvesmojies!

 Mācies pats!


Populārākie raksti