Havi Logistics atzīts par drošāko uzņēmuma autoparku Latvijā

18. Februāris, 2015

Pagājušajā nedēļā notika konkursa BALTA gada balvas Drošākais uzņēmuma autoparks laureātu paziņošana, starp kuriem par drošāko tika atzīts SIA Havi Logistics, ilggadējs SIA Rimi Latvia sadarbības partneris loģistikas jomā. Gada balvas mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparka pārvaldīšana. Tas nozīmē ne tikai dalību konkursā un cīņu par labākā titulu, bet arī iespēju konkursantiem uzzināt praktiskus padomus, kā savā uzņēmumā izvērtēt un uzlabot autoparka pārvaldīšanu saistībā ar riskiem, darba un tehnisko drošību un citām detaļām, kas sniedz ieguldījumu arī kopējā satiksmes drošības uzlabošanā Latvijā. Turklāt, piedaloties konkursā, uzņēmums dod pozitīvu signālu par sevi kā atbildīgu darba devēju, kas labvēlīgi iespaido arī tā reputāciju klientu un darbinieku acīs.

SIA Havi Logistics Transporta daļas vadītājs Edvīns Šēpers: „Mums ir patiess lepnums kļūt par drošāko autoparku Latvijā. Esam labākie, un šis ir labs apliecinājums tam. Konkursā piedalījāmies pirmo reizi un mums paveicās, ka jau ar pirmo reizi ieguvām šo nozīmīgo apbalvojumu. Gan mēs, gan arī mūsu klienti, to augstu novērtē. Dalība šajā konkursā paver daudz iespējas – palūkoties uz sevi no malas, lai saprastu, kā vēl varam veiksmīgāk varam attīstīties, izvērtējot mūsu darbības principus, kā arī, protams, tas sekmē uzņēmuma reputācijas uzlabošanos un darbinieku lojalitātes stiprināšanos.”

Ko tad nozīmē – drošākais autoparks – Edvīns Šēpers min, ka darbs ir veiksmīgi saorganizēts un viss rit raiti priekšu. Tas nozīmē arī to, ka uzņēmumam ir apdrošināšana kravas pārvadājumiem, precīzi izstrādātas darba instrukcijas autovadītājiem, uzskaites sistēma tehniskajām pārbaudēm, transporta izsekojamības mehānisms, ir drošs ceļu satiksmē un nepārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, un protams, daudz kas cits, kas ietekmē transporta pārvadājumus.

Turklāt, liela nozīme alvas iegūšanā bija arī BRC sertifikācijai, ko ieguva Rimi Distribūcijas centrs A.Deglava ielā un Centrālā Noliktava Ķekavas novadā . Līdz ar to Rimi Latvia ir kļuvis par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš saņem šo sertifikātu loģistikā. BRC (British Retail Consortum) ir viens no prestižākajiem un reizē arī stingrāk regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē. Tas apliecina, ka Rimi preču apritē, uzglabāšanā un noliktavas operācijās ievēro visaugstākos kvalitātes standartus, kā arī vadās pēc starptautiski pieņemtām risku novērtēšanas un kvalitātes uzraudzības prasībām

BALTA gada balva Drošākais uzņēmuma autoparks norisinās jau trešo  gadu. To organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija un SIA "Drošas Braukšanas Skola". Kā partneri konkursu atbalsta "Latvijas Darba devēju konfederācija", „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija Latvijas auto, Ceļu satiksmes drošības direkcija un ziņu portāls Delfi.

SIA Havi Logistics transporta daļas vadītājs Edvīns Šēpers (no kreisās) un SIA Havi Logistic direktors Andris Dobulis ar saņemtajiem apbalvojumiem


Populārākie raksti