Iepirkšanās rokenrolā laimēti 500 lati!

17. Janvāris, 2011

Spēlē “Iepirkšanās rokenrols” pagājušajā sestdienā pie Rimi dāvanu kartes 500 latu vērtībā tika Krūmiņu ģimenei no Rīgas. Viņi pierādīja, ka “Iepirkšanās rokenrols” - tā ir spēle, kurā iespējams viss. Viktorīnās un konkursos Krūmiņi nebija līderi, iepirkšanās skrējienā, kurā tiek noskaidroti finālisti, viņi devās otrie, taču, neraugoties uz to, savāca vērtīgāko iepirkumu grozu. Mīklu un uzdevumu minēšana finālā gan viņiem gāja no rokas, un dzeltenajos krekliņos tērptajai komandai jau pēc vienas minūtes un 17 sekundēm dāvanu kare bija rokā! Tādu rekordu vēl nebija sasniegusi neviena “Iepirkšanās rokenrola” uzvarētāju ģimene.

Visus 500 latus uzreiz ģimene neiztērēja. Viņi esot rīkojuši vienu svētku gājienu uz veikalu, kad katram bija ļauts izvēlēties sev dāvanu – Emīlijai (8 gadi) un Paulai (2 gadi) gan ticis noteikts limits, kādā jāiekļaujas. To ievērot meitenēm neesot bijis problēmu.

Nekādus īpašus piemiņas pirkumus ģimene gan neplāno iegādāties. Līdz šim nopirkti trauki ikdienas lietošanai, un ikreiz, dodoties uz veikalu, tiekot ņemta līdzi viena dāvanu karte 20 latu vērtībā (ģimene saņēma 25 dāvanu kartes, katru 20 latu vērtībā). Vēl esot palicis krietns žūksnītis ar kartēm. Visbiežāk Krūmiņi iepērkoties Stirnu ielas Rimi, Rīgā.

Pieteikuma anketā spēlei viņi par sevi saka, ka ir laimīgi, jo visi četri ir satikušies. Ģimenes galva Jānis ir amatnieks, bet mamma Inese – juriste. Ģimenes hobijs ir peldēšana vasarā un ziemas prieku baudīšana tagad.

“Iepirkšanās rokenrols” ir TV spēle, kurā var pieteikties ikviena ģimene vai draugu pulks. Anketas meklējiet TV3 mājas lapā. Spēle skatāma TV3 katru sestdienu plkst.10.


Laimīgā Krūmiņu ģimene kopā ar raidījuma vadītāju Jāni Romanovski.


Populārākie raksti