Iļģuciemā atklāj jaunuzcelto Rimi lielveikalu ar 40 jaunām darba vietām

31. Augusts, 2017

Jaunais lielveikals sniedz papildu ērtības vietējiem iedzīvotājiem un atrodas skaisti iekārtotā un apzaļumotā teritorijā, tāpat pircēju ērtībām ir pieejama autostāvvieta un velonovietne. Lielveikalā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces. Lielveikala darba laiks ir no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. 

Lielveikala tirdzniecības platība ir 775 kvadrātmetri, kopumā nodrošinot 40 jaunas darba vietas. Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvais un videi draudzīgais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 120 trīs formātu veikali: 31 Rimi hipermārkets, 45 Rimi lielveikali un 44 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti