Informācija par Mans Rimi kartē uzkrātās naudas derīguma termiņu

26. Janvāris, 2012
Par Mans Rimi karti. 

Atgādinām, ka lojalitātes kartē Mans Rimi uzkrātajai naudai derīguma termiņš ir 1 gads no tās nopelnīšanas brīža. Sākot ar janvāri, ik mēnesi beigsies derīguma termiņš tai Mans Rimi naudas daļai, kas uzkrāta iepriekšējā gada tajā pašā mēnesī un līdz šim nav izmantota.

Čekā pie lojalitātes informācijas ir norāde par to naudas daļu, kurai šomēnes beigsies lietošanas termiņš. Ja šādas norādes čekā nav, tas nozīmē, ka Mans Rimi kartē uzkrātajai naudai konkrētajā mēnesī derīguma termiņš nebeidzas.

Piemēram, 2012.gada 31.janvārī beigsies termiņš tai Mans Rimi naudai, kas ir nopelnīta 2011. gada janvārī. Ja gada laikā pircējs ir norēķinājies ar Mans Rimi naudu, tad nav pamats steigai. Tomēr tiem, kas naudu ir tikai cītīgi krājuši, bet nevienu reizi nav izmantojuši, ir pēdējais laiks sākt tērēt Mans Rimi naudu. Tādi paši noteikumi attiecas arī uz Mans Rimi naudas uzkrājumu nākošajiem mēnešiem. 

Aicinām pievērst uzmanību Mans Rimi naudas uzkrājumam un laikus izlietot to!

Informācijai par savas Mans Rimi kartes uzkrātās naudas apjomu ikviens var sekot līdzi arī savā lietotāja profilā, mājas lapā www.mansrimi.lv

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar Rimi Klientu sevisa centru pa tālr. 80000180 vai e-pastu info.lv@rimibaltic.com
 


Populārākie raksti