Interese par Rimi Bērnu diena ļoti liela - tiek slēgtas divas no piecām distancēm

10. Maijs, 2016
    

Rimi Bērnu diena, kas Lattelecom Rīgas maratona ietvaros sestdien, 14.maijā, notiks 11.novembra krastmalā, pulcēs rekordlielu skaitu jaunākās paaudzes skrējēju. Interese par dalību Rimi bērnu dienas distancēs un aktivitātēs ir vēl lielāka nekā 2015.gadā, un maksimālais skrējēju skaits ir sasniegts jau divās no piecām Rimi bērnu dienas distancēm.

Reģistrācija 400 metru trasei Lielie un 800 metru trasei Paši lielākie tiek slēgta, savukārt reģistrācija 3,6km garajam Ģimeņu skrējienam Rīgas centrā, kā arī trasītēm Paši mazākie un Mazākie joprojām ir atvērta līdz dalībnieku limita sasniegšanai. Reģistrācija joprojām ir iespējama arī visām 15. maija Lattelecom Rīgas maratona distancēm.

Organizatori atgādina, ka visas ģimenes tiek laipni gaidītas 11. novembra krastmalā, kur ikviena vecuma bērnam būs iespēja baudīt virkni priekšnesumu un aktivitāšu – Knīpas un Knauķus, Kukaiņus, Kolibri, radošo studiju Tev un man, Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studiju, Madaru Grēgeri un Aināru Ančevski.

Apgūt jaunas prasmes un iemaņas bērni varēs virknē aktivitāšu zonu, kas būs izvietotas 11. novembra krastmalā un piemērotas visa vecuma bērniem. Piemēram, Ucipuci mājā tiks spēlēts teātris, Lotes mājā bērniem būs iespēja darboties kopā ar Loti un Albertu, Mazo izgudrotāju mājā Mēness aptiekas Mazais farmaceits sadarbībā ar Laboratorium bērni ķīmiķos un eksperimentēs, Ledus Princešu valstībā bērni darinās princešu kronīšus. Pārējās zonās būs iespējams iepazīt crossfit, parkour, skeitbordu, džudo, skrituļslidošanu, dejas, bungošanu kopā ar Andžeja Grauda bungu skolu, kā arī mīļākās multenes baudīt uz Lattelecom Bērnu kino ekrāna.

Rimi Bērnu dienas starti un aktivitātes 11. novembra krastmalā notiks no plkst. 10.00 līdz 13.50, savukārt Ģimeņu skrējiena starts tiks dots plkst. 15.00.

Vairāk par Rimi Bērnu dienu lasiet Lattelecom Rīgas maratona mājaslapā: http://www.lattelecomrigasmaratons.lv/lv/maratona-nedela/rimi-bernu-diena/

Rimi bērnu diena, kas tradicionāli norisinās dienu pirms lielajiem startiem, 2015. gadā pulcēja ap 7400 pašu mazāko skrējēju. Atbalstot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī mudinot sportot pašus mazākos, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rimi Latvia skrējienu bērniem rīkos jau ceturto reizi. Dalība Rimi Bērnu dienas trasītēs un aktivitātēs, izņemot 3,6 km garo Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Aicinām pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits tiks sasniegts tuvākajās dienās!
 


Populārākie raksti