Izvēlēti četri Rimi praktikantu programmas Talent Lab Latvijas dalībnieki

29. Jūnijs, 2016

Jūnija vidū tika noskaidroti tie septiņi jaunieši, kuri Rimi Baltic praktikantu izaugsmes programmas Talent Lab (latviski Talantu laboratorija) ietvaros septiņu mēnešu garumā apgūs prasmes darbam mazumtirdzniecības jomā visās trijās Baltijas valstīs, saņemot par to konkurētspējīgu atalgojumu.

Rimi praktikantu programmas Talent Lab ietvaros Rimi Latvia praktizēsies četri dalībnieki - RTU Rīgas Biznesa skolas biznesa vadības programmas absolvents Jānis Neinbergs, Latvijas Universitātes moderno valodu un biznesa vadības programmas absolvente Santa Dzalbe, Passau universitātes Vācijā starptautiskās kultūras un biznesa programmas absolvente Olga Eglīte un RTU Rīgas Biznesa skolas biznesa vadības programmas absolvents Jēkabs Grundmanis. Savas prakses gaitas Rimi viņi sāks augusta beigās. Lietuvā savas profesionālās gaitas augustā sāks divi praktikanti, savukārt Igaunijā - viens jaunietis.

"Pieteicos Rimi praktikantu programmai Talent Lab, jo tā ir laba iespēja gūt vispārīgu priekšstatu par dažādām profesijām un to, kā strādā viens no lielākajiem Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Studiju laikā biju praksē Rimi birojā un sapratu, ka vēlos strādāt tieši šajā uzņēmumā lielo izaugsmes iespēju, patīkamās iekšējās vides un draudzīgā kolektīva dēļ," atklāj Jēkabs Grundmanis, Rimi Talent Lab praktikantu programmas dalībnieks.

Aicinājumam pieteikties jaunajai praktikantu programmai atsaucās vairāk nekā 50 jaunieši no visas Latvijas. Lai izvēlētos labākos, atlase norisinājās trijās kārtās. Pirmajā kārtā pēc elektroniskās pieteikuma anketas un CV iesniegšanas kandidāti tika vērtēti grupas intervijā, kā arī viņiem bija jāaizpilda divi testi - analītisko spēju un situāciju analīzes tests. Otrajā kārtā potenciālos Rimi Talent Lab praktikantus sagaidīja individuāla intervija ar konkursa žūriju, kā arī sava mājasdarba prezentācija un Rimi Baltic māteskompānijas ICA līderības tests. Savukārt trešajā un noslēdzošajā kārtā jaunieši no visām trīs Baltijas valstīm tikās ar Rimi Baltic vadības komandu, lai paneļintervijā prezentētu gan savas individuālās prasmes, gan spēju darboties komandā.

"Rimi kā darba devējs vēlas veidot ar saviem darbiniekiem ilgtermiņa attiecības, sekmējot viņu profesionālo izaugsmi un radot pozitīvu darba vidi. Praktikantu izaugsmes programmā Talent Lab talantīgiem jauniešiem - mūsu potenciālajiem darbiniekiem - sniedzam iespēju saprast, kā skolā apgūtās zināšanas pielietot reālajā dzīvē, redzēt, ko īsti nozīmē darbs izvēlētajā profesijā, un gūt vērtīgus padomus no nozares profesionāļiem. Programmas Talent Lab dalībniekiem būs iespēja iegūt padziļinātas zināšanas par mazumtirdzniecības nozari, izmēģināt tās praksē un attīstīt sevī vadītāja un organizatoriskās spējas un prasmes," uzsver Pārsla Baško, Rimi Baltic Group personāla un vadības attīstības direktore.

Talent Lab ir jauna koncepta Rimi praktikantu programma, kas norisinās visās trīs Baltijas valstīs. Programmas mērķis ir piesaistīt talantīgus jauniešus ar vadītāja potenciālu turpmākajam darbam dažādās Rimi struktūrvienībās. Šīs programmas ietvaros vadības praktikantiem tiek dota iespēja visplašākajā veidā iepazīt darbu mazumtirdzniecībā, piemēram, gan strādājot dažādos Rimi Latvia formātu veikalos, veicot kasieru-pārdevēju pienākumus un iepazīstoties ar preču speciālista ikdienas darbu, gan arī gūstot pieredzi Rimi birojā dažādās struktūrvienībās (iepirkumu, loģistikas un piegādes tīkla, mārketinga un sabiedrisko attiecību u.c.). Savukārt, beidzoties vadības prakses programmai, Talent Lab praktikantiem tiek piedāvāts pastāvīgs darbs Rimi.


Populārākie raksti