Jaunais multifunkcionālais tirdzniecības centrs FABRIKA noslēdz nomas līgumu ar galveno pārtikas enkurnomnieku Rimi

26. Aprīlis, 2023
Nekustamo īpašumu attīstītājs “VPH” parakstījis nomas līgumu ar “Rimi Latvia” par Rimi hipermārketa veikala atvēršanu topošajā multifunkcionālajā tirdzniecības parkā “FABRIKA” Rīgā, Valmieras ielā 2.

Agrākā Rīgas Piena kombināta teritorijā top jauns komplekss ar tirdzniecības, biroja, sporta, nelielas ražošanas un rekreācijas centriem.

Attīstītāja pārstāvis “VPH Latvia” direktors Juris Barkāns stāsta: “Ar “Rimi Latvia” jau iepriekš ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, tāpēc esam gandarīti, ka arī projektā FABRIKA mūsu galvenais enkurnomnieks pārtikas nišā būs viens no vadošajiem un iecienītākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā. Mēs novērtējam Rimi zīmola augsto kvalitāti, un esam pārliecināti, ka mūsu kopējā sadarbība stiprinās projekta FABRIKA konceptu un vērtības. Ņemot vērā FABRIKA atrašanos vietu un tās potenciālu, ticam, ka šī projekta attīstīšana ir liels pienesums vietējai apkaimei un Rīgai kopumā. ”

“Rimi arvien turpina strādāt pie veikalu tīkla attīstības, lai būtu tuvāk saviem pircējiem. Projekts FABRIKA atrodas stratēģiski pievilcīgā vietā, kā arī līdzšinējā veiksmīgā sadarbība ar “VPH Latvia” dod pārliecību par kvalitatīvu projekta realizāciju, kas dos jaunu elpu agrākajai Rīgas Piena kombināta teritorijai. Šeit plānojam atvērt 38. Rimi hipermārketa formāta veikalu Latvijā, kurš tiks veidots pēc jaunākā dizaina vadlīnijām, ar dabai draudzīgām aukstumsistēmām, LED apgaismojumu un citiem moderniem risinājumiem, lai labā lokācijā nodrošinātu labāko iepirkšanās pieredzi gan jaunā kompleksa apmeklētājiem, gan vietējiem centra iedzīvotājiem,” norāda “Rimi Latvia” nekustamo īpašumu un attīstības direktors Māris Gailīts.

Veiksmīgo sadarbību palīdzēja īstenot projekta galvenais partneris nomnieku piesaistīšanas un pārvaldīšanas jautājumos SIA “InSign”.

Multifunkcionālais tirdzniecības parks FABRIKA atradīsies vēsturiskajā Rīgas Piena kombināta 4,7 ha lielajā teritorijā Valmieras ielā 2. Teritorijā tiks saglabātas kultūrvēsturiski vērtīgās ēkas, papildinot tās ar plašu apzaļumojumu un centrālo koku aleju. Lai saglabātu vēsturisko ražotnes noskaņojumu, plānots, ka FABRIKĀ atradīsies pāris nelielas ražotnes. Dotajā brīdī notiek pārrunas ar lieliem tirdzniecības platību nomniekiem. Plānots, ka teritorijā atradīsies veselības iestādes, sporta un izklaides serviss, kā arī biroji.

Projekta koncepta autori ir arhitekti no Londonas “TP Bennett” sadarbībā ar arhitektu biroju “DUAL arhitekti”. DUAL arhitekti kopā ar savu komandu strādā pie tehniskā projekta, kuru plānots pabeigt līdz vasarai un vasaras beigās tiks uzsākts būvniecības process. Plānots, ka jaunais multifunkcionālais tirdzniecības parks durvis apmeklētājiem vērs 2024.gada beigās.

Tirdzniecības parka attīstīšanā tiks ieguldīti vairāk kā 40 miljoni eiro. Projekta investīciju partneris ir SIA “Rīgas Īpašumu fonds”, kura patiesā labuma guvējs ir Maksims Mališko.

VPH Grupa attīsta un pārvalda pasaules mēroga komerciālos nekustamos īpašumus starptautiskiem un vietējiem nomniekiem Baltijas valstīs. “VPH Latvia” lepojas ar līdz šim īstenotiem projektiem Latvijā – tirdzniecības centriem “Sāga” un “Mežciems”, tirdzniecības

kompleksu Valdeķu ielā ar enkurnomnieku LIDL, kā arī pasaules klases zīmola viesnīcu blakus lidostai “Hampton by Hilton”.


Populārākie raksti