Jaunais Rimi hipermārkets Liepājā nodrošinās 80 jaunas darba vietas

28. Maijs, 2014

Rīt, 29. maijā plkst. 12:00, tirdzniecības centrā “Rietumu centrs” (adrese: Liepāja, Jaunā Ostmala 3/5) durvis vērs Rimi hipermārkets, kura kopējā platība ir aptuveni 2000 m2. Šis ir jau otrais Rimi hipermārkets Liepājā, pircējiem nodrošinot plašu svaigās un iepakotās pārtikas, kulinārijas un konditorejas sortimentu, kā arī daudzveidīgu mājsaimniecības preču un apģērbu klāstu.

Katra jauna Rimi veikala vietas izvēle tiek noteikta, vadoties pēc uzņēmuma attīstības stratēģijas, kā arī klientu pirktspējas un plūsmas konkrētā rajonā. ”Ikkatra jauna, mūsdienīga iepirkšanās vide ar plašu preču sortimentu ne tikai dažādo pircēju izvēles iespējas, bet arī attīsta apkārtējo infrastruktūru un nodrošina jaunas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem. Jaunatvērtais veikals ir jau otrais Rimi hipermārkets Liepājā, un vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās 80 jaunas darba vietas,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Turklāt veikala iekārtošanā izmantoti energoefektīvi risinājumi – Rimi veikals ir pirmā tirdzniecības vieta Latvijā, kas aprīkota ar efektīvu ogļskābās gāzes (CO2) aukstuma iekārtu. Tā ir videi draudzīgāka par ierastajām saldēšanas iekārtām un palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu līdz pat 30%.

“Lai arī sākotnēji CO2 aukstuma iekārtas iegādei un uzstādīšanai ir nepieciešamas salīdzinoši lielākas investīcijas kā tradicionālajām freona iekārtām, pateicoties nozīmīgajai elektroenerģijas ekonomijai, tās atmaksāšanās periods ir ievērojami īsāks. Turklāt aukstuma iekārtas radītais siltums tiek efektīvi izmantots veikalā izmantojamā ūdens uzsildīšanai, papildus ietaupot resursus. Droši varu apgalvot, ka nākotnē šī tehnoloģija gūs arvien lielāku popularitāti,” komentē Aldis Pīlēns, SIA Vega 1 Serviss valdes priekšsēdētājs.

Lai veikala atklāšana būtu svētki visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem, Rimi sarūpējis īpašu programmu. Veikala atklāšanas pasākumu ceturtdien, 29. maijā, no plkst. 11:00 līdz pat 16:00 vadīs Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, savukārt par muzikālo noformējumu rūpēsies Ivo Fomins ar grupu. Tāpat pircējus priecēs cirks “Bez Temata”, bet pašus mazākos radošajās darbnīcās gaidīs Alise no Brīnumzemes. Visas dienas garumā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, gardi pārsteigumi un baloni no Rimi. Īpaša svētku programma apmeklētājiem saplānota arī no piektdienas, 30. maija, līdz svētdienai, 1. jūnijam.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 111 trīs formātu veikali: 21 Rimi hipermārkets, 37 Rimi lielveikali un 53 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti