Jaunatklāts Ādažu Rimi ar lielākām telpām, pašapkalpošanās kasēm un plašāku piedāvājumu

15. Maijs, 2016
    

13. maijā ar daudzveidīgu izklaides programmu – koncertiem, konkursiem un aktivitātēm bērniem – tika jaunatklāts Rimi hipermārkets Ādažos. Novērtējot Ādažu pircēju pieprasījumu, tirdzniecības centrā Apelsīns, Rīgas gatvē 5, hipermārketā būtiski paplašinātas agrākās Rimi lielveikala telpas un preču piedāvājuma klāsts, pirmajā veikalā ārpus Rīgas pircēju ērtībām ieviešot arī modernās pašapkalpošanās kases.

Līdz ar veikala paplašināšanos tiek atvērtas arī jaunas nodaļas, būtiski paplašinot piedāvājuma klāstu. Tagad ādažniekiem būs iespēja baudīt uz vietas ceptu maizi, smalkmaizītes, kūkas un citus jaunajā maiznīcā gatavotus gardumus, kā arī dažādus kulinārijas izstrādājumus – salātus, uzkodas un citus produktus. 

Hipermārketā plānots nodarbināt ap 90 darbinieku, paplašinot darbinieku loku ar pavāriem, maizniekiem un konditoriem. Līdz ar pārtikas preču klāsta palielināšanu ievērojami tiek paplašināta arī mājas un saimniecības preču nodaļa. Īpaši plašs piedāvājums jaunajā hipermārketā būs bērnu precēm. Klientu ērtībai hipermārketā tagad būs pieejamas arī piecas pašapkalpošanās kases. Kopējā veikala platība palielināta līdz 1890 kvadrātmetriem.
Rūpējoties par Rimi būtisko vides faktoru, tāpat kā visos jaunatklātajos un atjaunotajos veikalos, arī šajā izmantots energoefektīvais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Atklāšanas dienā ikviens interesents bija aicināts apmeklēt dažādas aktivitātes visas dienas garumā. Apmeklētāji aicināti uz saksofonu kvinteta The Sparkling 5 koncertu un konkursiem aktiera Normunda Laizāna vadībā, tāpat uzstājās ekstrēmie riteņbraucēji no Greentrials un muzicēja Ivo Fomins un draugi. Hipermārketa atklāšanas laikā bija arī plašas aktivitātes bērniem: bērnus priecēja Rimi veselīgo dārzeņu ģimene – Brokolis, Ābols un Burkāns, pasaku tēlu vadībā notika radošās darbnīcas un sejiņu apgleznošana.

Rimi hipermārketi piedāvā plašu pārtikas un citu preču sortimentu, nodrošinot visu nepieciešamo vienuviet. Veikalos pieejams līdz pat 40 000 dažādu preču, no kurām aptuveni 60% ir pārtika. Plašā izvēlē tiek piedāvāta gan svaigā pārtika, gan hipermārketa maiznīcas izstrādājumi, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas un citus produktus. Tāpat atsevišķas nodaļas paredzētas kosmētikai, bērnu precēm, apģērbiem, mājsaimniecības precēm un sezonas aktuālajām precēm.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 118 trīs formātu veikali: 31 Rimi hipermārkets, 41 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 

 

 


Populārākie raksti