Jauno talantu konkurss t/c "VIVO centrs"

27. Jūlijs, 2010

T/c „VIVO centrs” sadarbībā ar „O!Kartes Akadēmijas” jauniešiem izsludina popielas konkursu

Tirdzniecības centrs „VIVO centrs” sadarbībā ar „O!Kartes Akadēmijas” dziedošajiem talantiem – Eviju, Samantu un Mareku – ir izsludinājis popielas konkursu, kas norisināsies 28. augustā. Tajā varēs piedalīties un savas dziedāt un dejot prasmes demonstrēt ikviens jaunais jelgavnieks.

Popielas konkursa ietvaros katrs dalībnieks varēs uzstāties ar vienu priekšnesumu savas izvēlētās mūzikas pavadībā. Galvenie konkursa dalībnieku vērtēšanas kritēriji būs jauno censoņu izpildījuma atbilstība izvēlētajam skaņdarbam, oriģinalitāte un kustību plastiskums. Žūrijā darbosies t/c „VIVO centrs” pārstāvji un „O!Kartes Akadēmijas” jaunieši.

Pieteikties jautrajam un modīgajam popielas konkursam var līdz 12. augustam, sūtot savas pieteikuma vēstules un izvēlētās dziesmas īsto autoru un nosaukumu uz e-pasta adresi – janis@bangbang.lv. Pats konkurss norisināsies 28. augustā t/c „VIVO centrs”.

Taču jau no 21. augusta t/c „VIVO centrs” apmeklētājiem būs lieliska iespēja nofotografēties kopā ar „O!Kartes Akadēmija” iemīļotajiem jauniešiem, pie īpaši šim notikumam gatavota stenda,tādejādi ļaujot jauniešiem būt tuvāk saviem elkiem un veicinot jauno jelgavnieku interesi par mūziku un savu talantu attīstīšanu.

Savukārt, lai sekmētu bērnu un jauniešu interesi par lasīšanu un rakstīšanu, t/c „VIVO centrs” piedāvā piedalīties arī pasaku rakstīšanas konkursā, aicinot pilsētas bērnus rakstīt savas pasakas un iesūtīt tirdzniecības centra lasītāju komandai, kas darbiņus vērtēs un labākos izstādīs pasaku izstādē tirdzniecības centra telpās. T/c „VIVO centrs” aicina stāstus jebšu pasakas iesūtīt līdz 16. augustam, tās sūtot elektroniskā veidā uz e-pasta adresi: janis@bangbang.lv, vai arī iesniedzot personīgi t/c „VIVO centrs” RIMI hipermārketa informācijas centrā. Pasaku konkurss notiks ikgadējo Grāmatu svētku ietvaros 4. septembrī.

Kā popielas, tā arī pasaku rakstīšanas konkursa laureāti tiks apbalvoti ar jaukām un noderīgām balviņām sekmīgai jaunā zinību gada uzsākšanai. Turklāt popielas konkursa uzvarētāji savā īpašumā saņems tirdzniecības centra dāvanu karti 100 LVL vērtībā.

„Popielas konkurss ir tirdzniecības centra „VIVO centrs” sagatavotā dāvana Jelgavas skolēniem pirms jaunā mācību gada sākuma. Šobrīd ne katrai ģimenei ir pietiekami daudz līdzekļu, lai atļautos bērniem apmaksāt atpūtu vasaras nometnēs vai maksas pulciņu apmeklēšanu. Konkurss ir lielisks veids, kā palīdzēt bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt laiku un apzināties savus talantus. Man ir īpašs prieks, ka popielas konkursā Jelgavā piekritusi piedalīties slavenā „O!Kartes Akadēmija” jauniešu trijotne”, stāsta Ieva Šemeta, SIA „RIMI Latvia” tirdzniecības centru mārketinga vadītāja.

Plašāk par konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtību var uzzināt zvanot pa tālruni: 22062625
 


Populārākie raksti