Jauns Rimi lielveikals un 57 jaunas darbavietas Ādažos

03. Decembris, 2009

Rīt, 4. decembrī durvis vērs jauns Rimi lielveikals Ādažos, tirdzniecības centrā Apelsīns, Rīgas gatvē 5. Līdz ar veikala atvēršanu, darbu tajā sāks 57 darbinieki, savukārt Rimi lielveikali soli pa solim pāries uz jaunu konceptu – citādu veikala iekārtojumu, produktu izvietojumu un mūsdienīgu dizainu, tādējādi radot ērtākas iepirkšanās vietas.

"Jaunatklātais veikals ir īpašs arī tālab, ka tas uzsāk darbību laikā, kad uzņēmumu paplašināšanās un investīcijas ilgtermiņa projektos nebūt nav ikdienišķa parādība. Turklāt šis ir pirmais no diviem Rimi veikaliem, ko atklāsim šomēnes," stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja. Otrs veikals, kurš piedzīvos pārmaiņas vēl šogad, būs jau esošais Rimi lielveikals Purvciemā, Nīcgales ielā 2. Tā atklāšana paredzēta decembra vidū, kad Rimi plašāk iepazīstinās ar lielveikalu jauno konceptu.

Lai nodrošinātu ne tikai kvalitatīvu produktu sortimentu, bet arī īpašu apkalpošanu, sevišķa uzmanība tika pievērsta arī darbinieku atlases jautājumam. Laikā, kad darbavietu skaits mūsu valstī arvien sarūk, Rimi lielveikals Ādažos turpmāk nodrošinās gandrīz 60 jaunas darbavietas. "Interese par darbu Rimi ir ļoti liela. Ādažos informācija par Rimi lielveikala atvēršanu izplatījās jau vairāk nekā pirms pusgada, un tad arī sāka plūst pieteikumi no darba meklētājiem. Konkursā uz vakantajām vietām piedalījās uzņēmumā jau strādājoši darbinieki, kā arī liels skaits ādažnieku," stāsta Z.Eniņa.

Jaunajā Rimi lielveikalā ādažniekiem un viesiem tiks sarūpēti atklāšanas pārsteigumi, to starpā īpaši lojalitātes kampaņas noteikumi atvēršanas dienās un produkti, kas līdz pat decembra vidum tikai šajā veikalā pieejami par akcijas cenām. Visu nedēļas nogali apmeklētājus iepriecinās mīmi, Garkājis un brāļi Rimanti, tiks organizētas Laimīgās stundas, kuru laikā ik stundu Rimi veikala apmeklētāji tiks iepriecināti ar patīkamām un noderīgām dāvaniņām. Tāpat ikvienam pircējam būs iespēja nodegustēt garšīgus, kvalitatīvus un iecienītus pārtikas produktus, savukārt īpaši pārsteigumi tiks sagādāti pašiem mazākajiem jaunā veikala apmeklētājiem.

Tehniskā informācija par Rimi lielveikalu Ādažos:
tirdzniecības platība – 1006 m²
preču sortiments – ap 6 000 vienību
veikala darba laiks: 8−22

SIA Rimi Latvia pieder 102 veikali: 31 Rimi lielveikals, 14 Rimi hipermārketi un 57 zemo cenu veikli Supernetto.
 


Populārākie raksti