Jaunums: Veikalu vakancēm var pieteikties arī lojalitātes kioskā

22. Marts, 2017
           

Rimi kā moderns uzņēmums pastāvīgi strādā, lai kļūtu pieejamāks gan klientiem, gan potenciālajiem darbiniekiem un padarītu vieglāku pieteikšanās procesu uz mūsu vakancēm.

“Esam sapratuši, ka pieteikumu iesniedzēji vēlas, lai būtu iespēja izvēlēties vispiemērotāko vakanci dažādos kanālos. Sadarbībā ar IT nodaļu ir radīta iespēja pieteikties uz veikalu vakancēm, izmantojot mūsu lojalitātes kiosku,” stāsta Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

Jaunā pieteikšanās ir ļoti ērta un vienkārša. Ekrāna sākuma lapā ir poga Vakances Rimi, kur ikvienam interesentam ir iespēja redzēt visas pieejamās vakances pat bez lojalitātes kartes izmantošanas.Tas ir ērti lietojams vakanču katalogs ar detalizētu informāciju par katru brīvo darbavietu. Katalogā ir iespēja filtrēt vakances pa reģioniem un amatu kategorijām.

“Būtiski, ka pieteikšanās process tagad neaizņems ilgāk par dažām minūtēm, kas ir ērti kandidātam un svarīgi mums, jo lojalitātes kioska galvenais mērķis ir sniegt personalizētus piedāvājumus mūsu pastāvīgajiem klientiem. Galvenās priekšrocības no šādas pieteikšanās– ātrums un ērtums abām pusēm – gan kandidātam, gan mums. Pieteikumi uzreiz tiek nosūtīti uz mūsu e-personāla atlases sistēmu EasyCruit.” stāsta G. Kirilka. 

 


Populārākie raksti