Jelgavnieki iedrošina sapņot

10. Jūnijs, 2016
    

Sapņi, kas pateikti skaļi, piepildās – par to pārliecinājušās jelgavnieces – māsas Ksenija un Ieva Pēpules un skolotāja Inta Kūliņa, kuras tirdzniecības centra Vivo centrs projekta Kāds ir Tavs sapnis? ietvaros nebaidījušās dalīties ar savām kvēlākajām vēlmēm. Projekts turpinās līdz pat novembrim, aicinot jelgavniekus arī turpmāk dalīties ar saviem sapņiem,  vienkārši aizpildot sapņu vēstuli un esot soli tuvāk to piepildījumam.

 

Māsas Ksenija un Ieva Pēpules vēlējās iepriecināt savu mammu ar zelta auskariem: “Mamma mūsu labā dara visu, lai mums būtu pilnvērtīga un priecīga dzīve. Viņa dāvājusi mums dzīvību, un mēs gribam ko dāvāt viņai. Būtu ļoti lieliski, ja vienu dienu es un māsa uzdāvinātu mammai zelta auskarus un lielo ziedu pušķi – tik lielu, kā mūsu mīlestība!”.

 

Meiteņu sapnis piepildījās – mamma saņēma sen kārotos zelta auskarus no veikala Grenardi un skaistu ziedu pušķi no ziedu salona Palete. Savukārt  pašas meitenes tika iepriecinātas ar saldumiem. 

 

Piepildīts tika arī skolotājas Intas Kūliņas mazais sapnis par jaunu tosteri un elektrisko tējkannu no veikala SuperAction: “Man bija diezgan vecs tosteris, aiznesu uz skolu saviem pirmklasniekiem. Viņiem ļoti patīk pašiem grauzdēt un ēst maizītes kopā ar tēju, kad mācāmies pagarinātajā dienas grupā, diemžēl mans tosteris pārdega”. Skolotāja arī vēlējās jaunu, nerūsējošā tērauda tējkannu, kas, gadu gaitā, bija nolietojusies. 

 

Inta bija ļoti pārsteigta, jo bija jau piemirsusi par  rakstītajām vēstulēm. Viņa tika sveikta skolā, saņemot izsapņotās saimniecības preces un kliņģeri, kas, iepriecināja gan skolotāju, gan arī skolēnus. Redzot, ka viņas sapnis piepildījies, skolotāja Inta atzīst: “Šī akcija atgādina, ka sapņot var jebkurš un jebkurā vecumā. Bērni sapņo gandrīz katru dienu, mēs – pieaugušie – bieži vien dzīves skrējienā to aizmirstam. Nav svarīgi, vai sapnis piepildīsies, galvenais ir sapņot, lai būtu prieks dzīvot!”

 

Sapņotāji kopā ar tirdzniecības centru Vivo centrs aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 

 

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Douglas, Tele2, Baltic Data, Bite, Dzintars, 212, Guntina.com, Optio, Stenders, Ādas un vilnas fabrika, Palete, Siberika, Barona tējas un kafijas, Baulain, Globuss, Blue Box, Nika, Luvra, Zizi, Dino Zoo, Super Action, Grenardi, Lattelecom, Mēness apteika, Balonu pasaule, Salmu krogs, Caramelles, Juvo apavi, Pus12, Helen, Clean Control, Luxe.

 

 

 

 

 


Populārākie raksti