Kauguros atvērts pirmais Rimi jaunā koncepta hipermārkets

26. Marts, 2010

Turpinot investēt biznesa attīstībā, šodien Kauguros atvērts pirmais Rimi jaunā koncepta hipermārkets Jūrmalā. Latvijā šis ir piecpadsmitais Rimi hipermārkets. Līdz ar pārbūvi jaunais veikals Kauguros (adrese: Talsu šoseja 29) kļuvis divas reizes lielāks nekā iepriekš, piedāvājot plašāku un ērtāku iepirkšanos gan jūrmalniekiem, gan arī pilsētas viesiem. Līdzīgi kā visos Rimi hipermārketos, arī Kauguru veikalā darbosies ne tikai maizes ceptuve un kulinārijas ražotne, bet arī plaša mājsaimniecības preču un apģērbu nodaļa.

"Esam izpētījuši, ka pircēji savā veikalā vēlas labāko gan cenas, gan kvalitātes jomā, personisku attieksmi un plašas izvēles iespējas, īpaši svaigo produktu segmentā. Lai nodrošinātu jūrmalniekiem iespēju iegādāties visas nepieciešamās preces vienuviet, turklāt ātri, ērti un plašā klāstā, šodien atveram Rimi hipermārketu Kauguri. Atverot plašāku Rimi hipermārketu Kauguros, esam radījuši papildu darba vietas Jūrmalas iedzīvotājiem," stāsta Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

"Jūrmalnieki Rimi veikalu ir iecienījuši un novērtējuši kā ērtu iepirkšanās vietu. Kamēr Kauguru veikals bija rekonstrukcijā, šķita, ka pilsētā kaut kā pietrūkst. Man ir patiess prieks, ka Kauguru Rimi ir atkal atvērts, turklāt nodrošina gan jaunas darbavietas jūrmalniekiem, gan arī ērtāku iepirkšanos nekā iepriekš" saka Raimonds Munkevics, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs.

Kauguru Rimi hipermārkets durvis vēra šodien, 26. martā, plkst. 12:00, bet izdevīgie atklāšanas piedāvājumi un svētku gaisotne veikalā valdīs visu nedēļas nogali.

Tehniskā informācija par Rimi hipermārketu Kauguri:

  • Tirdzniecības platība – lielāka par 1800 m2
  • Preču sortiments – aptuveni 20 000 vienību
  • Darba laiks: katru dienu no plkst. 8 līdz 23

Populārākie raksti