Kopā ar Rimi Eņģeļi pār Latviju saziedoti 611 335,37 eiro

14. Februāris, 2023
Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” pērnā gada nogalē uzsākās jau 15. reizi.

Aicinot sabiedrību iesaistīties, 18. decembrī Rātslaukumā izskanēja aizkustinošs labdarības koncerts, savukārt no 12. līdz 18. decembrim atpazīstamas un mīlētas personības iesaistījās zvanu centrā, atbildot uz ziedotāju zvaniem. Visas akcijas ietvaros organizētās aktivitātes ļāva savākt ziedojumus 611 335,37 eiro apmērā, un akcijas organizatori sirsnīgi pateicas ikvienam iesaistītajam.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām. Saziedotie līdzekļi kopumā palīdzēs 222 bērniem, no kuriem 117 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem tiks nodrošinātas ABA terapijas un logopēda nodarbības uz veselu gadu, 41 bērns ar kustību traucējumiem saņems palīdzību tehnisko palīglīdzekļu un ortopēdisko apavu apmaksā, 57 bērni varēs saņemt atbalstu ārkārtas gadījumos – medikamentu, lidojumu apmaksai un analīžu sūtīšanai. Septiņi bērni saņems nepieciešamo palīdzību neiroloģisku saslimšanu gadījumā.

“Pateicoties katram cilvēkam un uzņēmumam, kurš ziedoja akcijai “Eņģeļi pār Latviju”, šogad visu nepieciešamo palīdzību veselības uzlabošanai saņems 222 bērni.

Tas ir milzīgs un bezgala vērtīgs ieguldījums mūsu bērnos un Latvijas nākotnē, bet pāri visam tas ir mūsu cilvēcības apliecinājums, ka nepaejam garām otram grūtā brīdī. Bērniem un viņu ģimenēm ir ļoti svarīgi, ka viņu lūgums, kurā ir daudz izmisuma un baiļu, tiek sadzirdēts un ka mēs visi nākam palīgā. Paldies jums par sirsnību, rūpēm un mīlestību, ko bērni saņem “Eņģeļi pār Latviju” akcijā! Tas bērniem un viņu ģimenēm ir liels atbalsts turpināt cīņu par veselību,” saka Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Akcijā iesaistījās arī ikgadējie sadarbības partneri Rimi, kuru veikalu apmeklētāji varēja ziedot akcijai pie kasēm izvietotajās kastītēs vai arī iegādājoties īpašās akcijas preces, tāpat Rimi veica ziedojumu 20 000 eiro apmērā. 


Populārākie raksti