Kopgalds 2011

06. Janvāris, 2011

Silta zupa vai biezputra, maizes šķēle un silta tēja – tik pieticīga mēdz būt trūcīgo ļaužu iztikšana gan ziemas salā, gan vasaras karstumā. Kopgalds zupas virtuvēs katru dienu pēc palīdzības vēršas bezdarbnieki, invalīdi, veci un vientuļi cilvēki, daudzbērnu ģimenes.

Rimi šogad turpina pērn uzsākto mazturīgo iedzīvotāju atbalsta programmu Kopgalds, atbalstot tās ar pārtikas produktiem katru mēnesi, taču aicina līdzcilvēkus ziedot zupas virtuvju praktisko vajadzību nodrošināšanai. Vairākām zupas virtuvēm ir nepieciešamas jaunas profesionālās plītis, mēbeles, sadzīves tehnika, dažādi mazgāšanas līdzekļi un trauki un virkne citu būtisku vajadzību. Katrs ziedojums var palīdzēt uzlabot zupas virtuvju ikdienas darbu, lai varētu pagatavot maltīti tās apmeklētājiem.

Uzsākot Kopgaldu, Rimi 2010. gada sākumā aicināja ziedot zupas virtuvēm un tām tika saziedoti 26 622 lati. Par šiem līdzekļiem zupas virtuves iegādājās sadzīves ķīmiju, katlus un pannas, nopirka dažādas virtuves iekārtas un galda piederumus, kas ļāva nomainīt jau gadu gaitā nolietotos priekšmetus. Taču zupas virtuvēm atbalsts ikdienas darbā nepieciešams ir arī šobrīd.

Palīdzēsim tikt pie siltas maltītes vairāk kā 2000 cilvēkiem 14 Latvijas pilsētās - Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Talsos, Tukumā, Ventspilī, Līvānos un Vecumnieku novadā Bauskas pusē!


Populārākie raksti