Kopgalds turpinās gādāt par siltu maltīti

27. Jūlijs, 2010

Pēc pusgada veiksmīgas projekta Kopgalds darbības, kad 14 Latvijas pilsētās ik dienu siltu maltīti zupas virtuvēs saņēmuši mazturīgie iedzīvotāji, Rimi nolēmis projektu turpināt un atbalstīs zupas virtuves ar pārtikas produktiem līdz šī gada beigām.

“Mēs redzam, ka tas, ko paveic katra zupas virtuve, ir nenovērtējams un svētīgs darbs līdzcilvēku labā. Zupas virtuves vada entuziasma pilni cilvēki, kuri savu darbu paveic pēc labākās sirdsapziņas un mēs kā vadošais pārtikas mazumtirgotājs gribam viņus atbalstīt ar to, kas ir mūsu stiprā puse – kvalitatīvi pārtikas produkti” saka Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Mums bija patiess prieks par šo sadarbību un jo lielāks gandarījums, ka sadarbība turpināsies, par ko esam projekta radītājiem un organizētājiem no sirds pateicīgi! Tas tiešām ir darbiņš un pat teiksim “misija”, ko Dievs svētī, dodams mums visiem spēku, izturību, mīlestību un milzīgu gandarījuma sajūtu, ka darām tik vajadzīgu, nepieciešamu un svētīgu darbu!” tā Sarmīte Lucaus, Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles Komitejas izpilddirektore.

“Pirms kāda laika sāku skaitīt, cik vēl mēneši palikuši līdz projekta beigām, jo mūsu zupas virtuve balstās tikai uz sponsoru ziedojumiem. Tagad viss ir atrisinājies! Rimi atbalsts mums ir drošības sajūta, ka mums būs ko ielikt katlā 80 cilvēkiem – daudzbērnu ģimenēm, vientuļām sievietēm, invalīdiem, kuri nāk pie mums ikdienā. Un mums taču ir arī jauni katli, pannas un plīts, ko iegādājāmies par sabiedrības ziedojumiem” stāsta Inta Jansone, Kuldīgas Sv. Katrīnas ev. lut. draudzes Diakonijas centra vadītāja.

Šo mēnešu laikā projektā Kopgalds ne tikai izdevies sniegt zupas virtuvēm nepieciešamos pārtikas produktus ēdienu pagatavošanai, bet arī par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem Rimi un Supernetto veikalos, kā arī portālā Ziedot.lv, iegādāt virkni palīgierīču un inventāru, kas uzlabojis zupas virtuves darbu ikdienā. Par sabiedrības ziedojumiem iegādāti jauni šķīvji, katli, pannas, elektriskās plītis u.c. piederumi.

Kopgalds partneri ir 14 Latvijas pilsētās, kurās ir Rimi veikali – Bauska, Daugavpils, Dobele, Jelgava, Jēkabpils, Kuldīga, Liepāja, Madona, Saldus, Talsi, Tukums, Rēzekne, Rīga, Ventspils. Projektā Kopgalds zupas virtuves katru mēnesi saņem produkciju no Rimi Ls 100 vērtībā, savukārt Rīgā atbalsts tiek sniegts Ls 300 vērtībā. Tie ir pārtikas produkti, kas individuāli nepieciešami katrai zupas virtuvei, lai nodrošinātu siltu maltīti tās klientiem.
 


Populārākie raksti