Krāsaina ikdiena Rimi ģimenē

26. Aprīlis, 2021
Valentīns Aleksejevs sācis strādāt par kurjeru Rimi e-veikalā pirms pusotra gada.

Sākumā Valentīns strādāja uz pusslodzi. Iepazīstot uzņēmuma kultūru un draudzīgo kolektīvu, viņš sapratis, ka labprāt strādātu Rimi pilnas darba stundas. Drīz viņš arī izmantojis iespēju saņemt amata paaugstinājumu, kļūstot par vecāko kurjeru.

Kas tavā Rimi darba dzīvē atraisa aizrautību?

Man patīk, ka interneta tirdzniecībā iesaistīto veikalu starpā notiek tāda kā sacensība. Jau no paša rīta sekojam līdzi arī kolēģu aktivitātēm. Ja, piemēram, Rimi Spice dienas pirmajās stundās ir paspējusi sakomplektēt un nosūtīt vairāk kurjeru piegāžu, arī mūsu Rimi Ozols nedrīkst atpalikt. Tas modina azartu un liek meklēt jaunas pieejas, domāt risinājumus!

Vai savā darba ikdienā Rimi tu vari justies brīvi – būt tu pats?

Pilnībā. Es šeit varu izpausties, neko neuzspēlējot. Tas noteikti ir viens no lielajiem plusiem manam pašreizējam darbam.

Kā atceries savu darba gaitu sākumu Rimi kolektīvā?

Jau no pirmās dienas Rimi kolektīvā bija jūtams komandas gars. Mani iespaidi bija pozitīvi, jo mani darbā sagaidīja nopietni, atbildīgi kolēģi, kas gatavi veikt savus ikdienas pienākumus un vajadzības gadījumā arī palīdzēt citiem.

Kāda darba ikdienā ir attieksme no tavu vadītāju puses?

Atbalstoša. Ir sajūta – ja būsi pakritis, viņi palīdzēs tev piecelties. Rimi tiešām tiek ievērots princips, ka komanda būs tik stipra, cik tās vājākais posms. Šim apstāklim tiek pievērsta uzmanība, un darīts viss, lai spēkus līdzsvarotu.

Vai varētu teikt, ka Rimi – tā ir kā liela ģimene?

Jā. Turklāt uzskatu, ka darbam ir jābūt tādam, uz kuru tu no rīta dodies ar prieku. Un darbs Rimi tāds ir.

Kas vēl tavuprāt veicina šo ģimeniskuma sajūtu darba vietā?

Rimi rūpējas par darbinieku, lai viņš būtu ne tikai gatavs veikt savus tiešos pienākumus, bet arī būtu zinošs par to, kā pamatos darbojas uzņēmums. Dažādie kursi jaunajiem darbiniekiem ātri veido piederības sajūtu uzņēmumam. Piemēram, man ir jāzina ne tikai tas, kā strādā Rimi kurjeri, bet arī - kā darbojas veikals.

Kā izpaužas vadības pretimnākšana darba attiecībās Rimi e-veikalā?

Jāteic, ka es pirmo reizi strādāju uzņēmumā, kur visa darba grafiku sastādīšana balstās uz darbinieku iespējām konkrētās dienās strādāt. Vēl pirms veidot mēneša grafiku, no darbiniekiem tiek apkopota aktuālā informācija par nākamā mēnesī vēlamajām brīvdienām. Tās tiek arī ļoti respektētas. Darbs šeit tiek organizēts maiņās un darba grafiks veidots elastīgi. Līdz ar to daudzi strādāšanu Rimi kurjera amatā veiksmīgi apvieno ar studijām vai otru darbu.

Kādēļ tu izvēlējies nākt strādāt tieši uz Rimi?

Tobrīd ļoti meklēju sev papilddarbu un aktīvi pieteicos daudzviet. Tomēr darba meklējumi nevedās. Tad nolēmu, ka uz Rimi piezvanīšu pats. Pēc telefonsarunas ar savu tagadējo vadītāju tiku uzaicināts uz darba pārrunām un jau drīz noslēdzu līgumu. Vēlāk darbu piedāvāja arī citi, bet teicu: “Paldies! Esmu jau atradis labu darbavietu!” Tā ir arī viena no manām atziņām: ja kaut ko esi nodomājis, ir svarīgi nevis gaidīt, bet pašam aktīvi rīkoties.


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024