Kuldīgā Supernetto veikalā jau otro gadu darbojas grāmatu apmaiņas plaukts

05. Februāris, 2016

Jau otro gadu Supernetto veikals Kuldīgā, Piltenes ielā 27, turpina iniciatīvu ar bezmaksas grāmatu apmaiņas plauktu. Tajā ikvienam Kuldīgas iedzīvotājam dota iespēja dalīties ar izlasītajām grāmatām un izvēlēties tā vietā sev citu interesējošo literatūru. Laipni gaidīti iedzīvotāji, kuriem ir interese atnest kādu savu izlasīto grāmatu un iemainīt to pret jaunu lasāmvielu!

“Nereti mēs pat nenojaušam, ka mūsu mājas bibliotēkās atrodas grāmatas, kuras pašiem vairs nav nepieciešamas un esam tās pārlasījuši, bet tās varētu būt īsts literatūras dārgums citiem lasīšanas entuziastiem. Grāmatu apmaiņas plaukta princips Kuldīgas Supernettto ir vienkāršs - tas piedāvā ērtības, piemēram, cilvēkiem, kuriem ir apgrūtinātas pārvietošanās iespējas, bez maksas paņemt grāmatu lasīšanai, apvienojot to ar ikdienas pirkumiem. Esam gandarīti ar mūsu darbinieku iniciatīvu praktiski palīdzēt Kuldīgas iedzīvotajiem vērtīgi pavadīt brīvo laiku,” stāsta Rimi Latvija sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Ar grāmatu plaukta starpniecību Kuldīgas iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmainīt izlasītās grāmatām un paņemt kādu citu no plauktā pieejamajām grāmatām vai dažāda satura žurnāliem. Plauktā atrodas vismaz 100 dažādas literatūras eksemplāru, kas regulāri tiek papildināti. Apmeklētāji tos izlasa un atnes atpakaļ, lai atkal paņemtu jaunu lasāmvielu. Visiecienītākie ir žurnāli un romāni. Plauktu īpaši iemīļojuši pensionāri, kā arī vecāki ar bērniem, kuri novērtē spēļu un mācību grāmatas. Nereti grāmatu plauktā atrodamas arī senas un ļoti interesantas grāmatas ar vairāku gadu desmitu vēsturi.

Grāmatu apmaiņas plaukta ideja aizsākusies Cēsīs pirms pāris gadiem, iedvesmoties no aicinājuma paveikt labu darbu sabiedrības interesēs. Tā bijusi iespēja savas izlasītās grāmatas dot citiem un tā vietā izvēlēties plauktā pieejamo lasāmvielu. No Cēsīm pārmantotā iniciatīva Kuldīgā veiksmīgi darbojas jau otro gadu un saņēmusi vislabākās atsauksmes no veikala apmeklētājiem. Grāmatu apmaiņas plaukts darbojas pastāvīgi un visi, kam ir interese atnest kādu grāmatu, to var izdarīt veikala Supernetto darba laikā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 Kuldīgā, Piltenes ielā 27.


Populārākie raksti