Labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju saziedoti 280 695 eiro

19. Decembris, 2014

14.decembrī LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv rīkotās labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju sirsnīgā pirms Ziemassvētku pasākumā kopumā bērniņiem tika saziedoti 280 695,97 eiro. Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs tika saziedoti 33 200, turklāt, lai noapaļotu šo summu uz augšu, Rimi Latvia sniedza papildu ziedojumu šim labdarības projektam – 16 800 eiro.

Kopumā saziedotie 280 695,97 eiro ļaus Līgai Samantai (16 gadi) veikt operāciju Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, Adriai (1 gads) būs iespējams iegādāties speciālo medicīnas pārtiku. Savukārt Timofejam (7 gadi), pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, būs iespēja saņemt konsultāciju un izmeklējumus Berlīnes klīnikā, bet Ance (5 gadi) varēs doties uz regulāru rehabilitāciju. Papildu tam, būs iespēja palīdzēt vēl 50 bērniem.

Kristīne Ciemīte-Kupre, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja: „Eņģeļi pār Latviju ir viens no gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem labdarības projektiem, ko jau vairākus gadus atbalstām arī mēs, Rimi! Šis projekts sniedz iespēju ikvienam no mums palīdzēt tiem bērniņiem un viņu vecākiem, kuri savā ikdienā saskaras ar nopietnām saslimšanām. Šajā laikā mēs esam viņu slepenie eņģeļi. Mums ir prieks, ka varam sniegt palīdzīgu roku un atbalstu. Arī mēs, Rimi, papildus jau saziedotājiem līdzekļiem ziedojumu kastītēs, šogad nolēmām sniegt vēl papildus ziedojumu, jo ticam, ka došanā, neko negaidot pretī, ir lielāks spēks! Un jo vairāk mēs dodam, jo lielāka sirsnība un ticība labajam ir mums apkārt!”

„Sirsnīgs paldies 54 ģimeņu vārdā par palīdzību un sagādāto Ziemassvētku brīnumu. Labdarība ir kļuvusi par Latvijas sabiedrības vienu no vērtībām. Tā ir kā nerakstīta pilsoniska līdzdalība, redzot, ka kādam no līdzcilvēkiem ir vajadzīga palīdzība, rīkoties, negaidot, ka to paveiks kāds cits vai valsts. Manā izpratnē tā ir zināma sabiedrības brieduma pakāpe, jo identificējamies ne tikai ar savu ģimeni, bet gan ar tautu, kuras sadaļa esam un par kuras labklājību esam līdzatbildīgi”, stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju pasākuma dienā Līvu laukumā jau no paša rīta norisinājās dažādas aktivitātes, kurās piedalījās mazi un lieli ziedotāji. Visapkārt valdīja sirsnīgas un pacilājošas pirms Ziemassvētku sajūtas, par ko jāpateicas ikvienam pasākuma dalībniekam un apmeklētājam. Cilvēki bija parūpējušies par trūcīgajām ģimenē un sanesuši ļoti daudz mantu – dažādus apģērbus, rotaļlietas, grāmatas un vēl citas vērtīgas lietas. Tāpat pasākuma laikā varēja iegādāties labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju nolūkam veidotus suvenīrus – šalles, cimdus, zeķes, piespraudes, krūzes, kurus rotā skaists eņģelītis. Turklāt, īpašajā Rimi piparkūku darbnīcā, kurā Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis kopā ar mazajiem ķipariem visas dienas garumā ar radošu dzirksti un mīlestību veidoja piparkūku eņģelīšus.


Ziedot labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju vēl ir iespējams līdz 2015.gada 15.janvārim portālā Ziedot.lv, Swedbank internetbankā un filiālēs un veikalos Rimi un Superneto visā Latvijā.


 


Populārākie raksti