Labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju saziedotie līdzekļi palīdzēs 79 bērniem!

22. Decembris, 2015

LNT, Rimi un Bērnu slimnīcas fonds saka lielu paldies ikvienam ziedotājam. Gada sirsnīgākajai akcijai Eņģeļi pār Latviju līdz koncerta beigām saziedoti 177193,61 eiro. Šie līdzekļi palīdzēs akcijas vēstnešiem Ralfam, Enijai, māsiņām Vanesai un Nikolai, kā arī Esterei dzīvot pilnvērtīgāk, tāpat palīdzība tiks sniegta vēl 75 bērniem visā Latvijā. Šobrīd  palīdzību vēl gaida 62 bērni, kuriem ikviens tiek aicināts ziedot līdz 10. janvārim, zvanot pa tālruni 90006486, ziedojot uz bsf.lv norādīto konta numuru, kā arī Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs.

Saziedotie 177193,61 eiro ļaus Ralfam (3 gadi) nopirkt nepieciešamo aparatūru un saņemt speciālistu atbalstu. Savukārt Enijai (3 gadi) būtiski tiks atvieglota ikdiena, jo viņai varēs iegādāties insulīna pumpīti. Māsiņas Vanesa (1 gads) un Nikola (5 gadi) iegūs vajadzīgo aparatūru, savukārt Esterei (11 gadi) būs iespēja veikt operāciju Minhenes ortopēdiskajā klīnikā.

„Sirsnīgs paldies visiem, kuri jau ir palīdzējuši un kļuvuši par 79 bērnu sargeņģeļiem! Vakardienas Ziemassvētku koncertā mums kopā izdevās uzdāvināt šiem bērniem un viņu vecākiem visvērtīgāko dāvanu – iespēju bērniņam pilnvērtīgi dzīvot, augt un attīstīties. Mīļš paldies visiem mūziķiem, kuri no sirds dziedāja un muzicēt, paldies aktieriem par pasakām, paldies koncerta vadītājiem Kristīnei un Kristapam par sirsnīgo noskaņu, paldies ikvienam, kurš palīdzēja organizēt akciju, un mīļš paldies Valsts prezidentam un Ivetai Vējones kundzei par atbalstu un klātbūtni vakardienas koncertā!

Vēl 62 bērni gaida savus sargeņģeļus, jo arī viņu ikdiena varētu būt vieglāka un priecīgāka, ja izdotos palīdzēt. Aicinu ikvienu piedalīties akcijā Eņģeļi pār Latviju, kļūt par bērnu sargeņģeli un piepildīt šo bērnu sapņus par veselību!,” aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Svētku koncerts
Eņģeļi pār Latviju koncerta tiešraidē ar skaistām dziesmām Kārļa Lāča aranžijā ziedot aicināja Latvijā iemīļoti un populāri mūziķi, tostarp Aija Andrejeva, Atra Stafecka, Māra Upmane – Holšteine, Intars Busulis, Rēzija Kalniņa un citi. Tāpat klausītājus īpaši priecēja arī Paula Bankovska rakstītās pasakas, ko viņš radījis īpaši šī gada akcijas vēstnešiem. Tāpat ziedot aicināja arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze. Aizkustinošais koncerts norisinājās RSU koncertzālē un to vadīja LNT raidījuma 900 sekundes vadītāja Kristīne Garklāva un divu bērnu tētis, seriāla UgunsGrēks aktieris Kristaps Rasims.

Liela aktivitāte zvanu centrā
Kā katru gadu liela aktivitāte bija arī zvanu centrā, kur ziedotājiem koncerta tiešraides laikā bija iespēja sarunāsies ar Gundegu Skudriņu, Artūru Medni, Inetu Radēviču, Mārtiņu Pļaviņu, Ilzi Dobeli, Kristapu Rūķīti, Andri Freidenfeldu, Māri Grigali un citiem.

Ziedošanas iespējas
Ziedot labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju vēl ir iespējams līdz 2015. gada 10. janvārim uz Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā bsf.lv redzamo bankas kontu, Rimi un Supernetto visā Latvijā, kā arī zvanot pa tālruni 90006486.

Paldies ikvienam bērnu sargeņģelim, kurš ziedo gada sirsnīgākajai akcija Eņģeļi pār Latviju!
 


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024