Labdarības akcijā savāktās 5323 pārtikas pakas nonāks pie 1775 trūkumā nonākušam ģimenēm visā Latvijā

03. Maijs, 2017
                 

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju nesavtībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 28. aprīlī labdarības kampaņā Paēdušai Latvijai Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 5323 pārtikas pakas, kas nokļūs pie 1775 trūkumā nonākušām ģimenēm ar maziem bērniem, pensionāriem un invalīdiem. Akcijas organizatori – lielveikalu tīkls Rimi un Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai – no sirds pasakās ikvienam dalībniekam. 

“Esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un priecīgi par cilvēku atsaucību pārtikas paku piepildīšanā. Šīs pakas ir būtisks atbalsts tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču sociālo palīdzību nevar saņemt. Nereti šīm ģimenēm nav iespējams pagatavot siltu un pilnvērtīgu maltīti,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai darbojas jau astoto gadu. Kopš pagājušā gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēja jau trešo reizi.

Rimi regulāri ziedo labus un kvalitatīvus produktus pārtikas bankai Paēdušai Latvijai, un jau trešo reizi labu darbu paveikšanā aicinājām iesaistīties arī mūsu pircējus. No sirds pateicamies ikvienam kampaņā iesaistītajam – Rimi klientiem, daudzajiem brīvprātīgajiem un pārtikas bankas Paēdušai Latvijai komandai! Visiem kopā mums izdevās sarūpēt tik nepieciešamo atbalstu tiem mūsu līdzcilvēkiem, kuri nonākuši trūkumā,” teic Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas pakā pircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušies likt auzu pārslas, rīsus, griķus, makaronus un saldumus bērniem.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Katru gadu palīdzība tiek sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem – aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!
 


Populārākie raksti