Labdarības pasākumā “Nike Riga Run” savākti 20 000 lati Mazajām sirsniņām

30. Augusts, 2012

26. augustā, Mežaparkā notika lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā – "Nike Riga Run". Visas dienas garumā notika sacensības četros sporta veidos astoņās disciplīnās. Kopumā startam bija pieteikušies 6670 sportotāju, kuru dalības maksas bija kā ziedojums organizācijas "Ziedot.lv" projektam "Mazajām sirsniņām". Tik liela atsaucība ļāvusi savākt vairāk par 20 000 latu, kas palīdzēs 16 bērniem.
“Ir liels gandarījums un prieks par to, ka “Nike Riga Run” pasākums kļuvis par tradīciju un arvien vairāk cilvēku atsaucas aicinājumam tajā piedalīties. Viņiem tas nav tikai sports, jo sacensības Latvijā notiek daudz un dažādas. Viens ir prieks par veikto distanci, bet šeit, “Nike Riga Run” papildus nāk prieks par labo darbu, kas paveikts, palīdzot “Mazajām sirsniņām”. Domāju, ka šis pasākums kļūs arvien plašāks un populārāks. Tie, kuri piedalījās šogad, visticamāk atgriezīsies arī nākamgad, turklāt vēl uzrunās vēl kādu, jo tās ir patiesas, pozitīvas emocijas, kuras pievelk,”
Rimi Latvia bija viens no šī labdarības pasākuma sponsoriem, turklāt vairākās distancēs piedalījās arī aptuveni 30 Rimi darbinieki gan no Rīgas, gan vairākām citām pilsētām.
Pasākuma dienā visiem bērniem, kas skrāja bērnu distanci, Rimi dāvināja šokolādes batoniņus un balonus, bet rollerslēpošanas un nūjošanas distanču uzvarētājiem būs iespēja nobaudīt gardas vakariņas kopā ar Rimi veselīgas uztura ksutības šefpavāru Aikāgaršo.


Populārākie raksti