Labestības diena jau piekto reizi!

02. Maijs, 2011

Saziedosim, lai bērni redzētu, dzirdētu, staigātu un dzīvotu! Ar šādu aicinājumu jau piekto reizi LNT kopā ar portālu ziedot.lv, Swedbank, Rimi un Supernetto veikaliem vēršas pie līdzcilvēkiem, lai palīdzētu četriem bērniem un saziedotu kopā 27 755.15 latus.

Aleksandram ir pieci gadi. Kad zēnam bija deviņi mēneši ārsti konstatēja, ka viņam ir smaga sensoneirāla vājdzirdībaun mazulis dzīvo pilnīgā klusumā. Tagad Aleksandram ir dzirdes aparāts, taču viņa garīgā attīstība un spēja runāt ir aizkavējusies. Lai Aleksandrs dzirdētu un spētu sazināties ar apkārtējiem, viņam jādodas uz īpašu rehabilitācijas programmu Sanktpēterburgā!
Lai Aleksandrs dzirdētu, nepieciešami 3000 latu!

Timofejs piedzima priekšlaicīgi, viņš piedzimšanas brīdī svēra vien kilogramu. Timofejam ir neiznēsāta bērna retinopātija. Savos trīs gados viņš ir pārcietis jau četras sarežģītas acu operācijas, bet pagaidām atšķir vien spilgtu gaismu. Timofeja tētis cer, ka mazais reiz redzēs, bet tam nepieciešamas vēl divas operācijas klīnikā Sanktpēterburgā!
Lai Timofejs redzētu, nepieciešami 2550 lati!

Elīnai ir 16 gadi un šogad viņa beigs 9.klasi. Viņai piedzimstot ārsti konstatēja skoliozi. Slimība progresē un neraugoties uz daudzajām ārstēšanām, operācijām un masāžām Elīnai deformējušās arī kājas. Meitenei ļoti patīk mācīties, taču lai Elīna pati saviem spēkiem spētu aizietu uz skolu, viņai nepieciešama sarežģīta operācija Vācijā!
Lai Elīna staigātu, nepieciešami 15810.65 lati!

Ernests piedzima vesels, bet gada vecumā viņš saslima ar meningītu. Pēc smagās slimības un daudzajām komplikācijām smaidīgais puisēns kļuva par “lupatu lelli”, kuru vajadzēja barot caur zondi. Ernestam ir smagi centrālās nervu sistēmas bojājumi. Pastāvīgā ārstēšana ir devusi rezultātus, Ernests mācās pārvietoties un ēd pats, bet viņam nepieciešama cilmes šūnu terapija.
Lai Ernests dzīvotu, nepieciešami 6394.50 lati!

Šogad Labestības diena ir arī īpaši svētki, jo tā ir piektā – jubilejas reize, kad mēs visi kopā palīdzam tiem, kam tas ir tik ļoti nepieciešams! Akcijas kulminācija būs 29.maijs, kad pl. 20:15 sāksies LNT tiešraide un Labestības dienas noslēguma koncerts ar Latvijas populārāko mūziķu piedalīšanos. Šogad akcijas organizatori īpaši aicina pašvaldības organizēt savu Labestības dienas koncertu, kā arī katru no jums par godu Labestības dienai iestādīt skaistu puķu dobi!

Labestības dienai var ziedot Rimi un Supernetto veikalos, portālā ziedot.lv, Swedbank filiālēs.


Populārākie raksti