Labestības dienā līdz šim saziedoti 156 909 eiro

04. Jūnijs, 2019
Svētdien, 2. jūnijā, labdarības akcijas “Labestības diena” sirsnīgajā koncertā tika vākti līdzekļi 51 smagi slima bērna vajadzībām. 

Līdz šim akcijas ietvaros ir izdevies saziedot 156 909 eiro.
Labdarības akcija turpinās līdz pat 24. jūnijam, tādēļ ziedo un sniedz savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem. Akcijas organizatori pateicas visiem, kuri līdz šim atbalstījuši “Labestības dienu” un ziedo!

"Rimi Latvia jau vairāk nekā divus gadus ir īpaša Rimi Bērniem programma - tā apvieno vairāk nekā 200 000 Latvijas vecāku, ar kuriem mēs kopā piedalāmies dažādās ģimenei draudzīgās iniciatīvās un arī labdarības akcijās, lai palīdzētu Latvijas bērniem kļūt veseliem un laimīgiem. Labestības diena ir viens no mūsu ļoti īpašajiem notikumiem jau vairākus gadus. Kopā ar piegādātājiem esam ziedojuši 41 709,32 eiro. Tāpat veicām vēl papildu ziedojumu Rimi Latvia vārdā labdarības akcijai 20 000 eiro apmērā,” stāsta Rimi Latvia klientu attiecību vadītāja Madara Vanaga.

Kopējā summa, kas nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ārstniecību 51 bērnam, ir 123 640 eiro. Šī gada kampaņas vēstneši ir Marta, Marija, Kārlis, Artūrs, bet palīdzība ir nepieciešama vēl 47 bērniem, kuri sagaida līdzcilvēku palīdzību. Martai ir pieci gadi, un viņai ir nepieciešamas jaunas ortozes, kas palīdzētu viņai patstāvīgi spert soļus, augt un attīstīties. Vienpadsmit gadus vecajai Marijai ir iedzimta smaga muguras smadzeņu anomālija, tādēļ reizi pusgadā nepieciešamas operācijas, kuras iespējams veikt vien ārpus Latvijas. Piecus gadus vecajam Kārlim un sešus gadus vecajam Artūram ir autiskā spektra traucējumi, tādēļ abiem puikām ir ļoti nepieciešamas īpašās ABA terapijas un logopēda nodarbības, kas palīdzētu attīstīt saziņas prasmes. Šogad arī pirmo reizi akcija aicina ziedotājus sniegt palīdzību jauniešiem ar depresiju, kas ir kļuvusi par nozīmīgu pašnāvību riska faktoru Latvijā. 

Ziedot akcijai var, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par vienu zvanu – 1.42 eiro), Rimi veikalu ziedojumu kastītēs un portālā labestibasdiena.lv
Tavs ziedojums ir vērtīgāks, nekā Tev šķiet!
 


Populārākie raksti