“Labestības dienā” līdz šim saziedoti vairāk nekā 135 tūkstoši eiro

01. Jūnijs, 2020
Ikgadējās labdarības akcijas “Labestības diena” sirsnīgajā koncertā tika paziņots līdz šim saziedoto ziedojumu apjoms - 135 167, 04 eiro!
 

Svētdienas vakarā, 31. maijā izskanēja Rimi, kanāla TV3 un Bērnu slimnīcas fonda organizētās labdarības akcijas “Labestības dienas” sirsnīgais koncerts, kura laikā tika paziņots līdz šim saziedoto ziedojumu apjoms - 135 167, 04 eiro, kas jau šobrīd spēs palīdzēt četriem akcijas vēstnešiem - Robertam (8 gadi, 1. tipa cukura diabēts), Elizabetei (9 gadi, bērnu cerebrālā trieka), Montai (10 gadi, artrogripoze), Jurim (6 gadi, bērnu cerebrālā trieka) un vēl 44 bērniem visā Latvijā, kuru ārstēšanai nepieciešami 135 000 eiro. Akcijas laikā saziedotie līdzekļi sniegs palīdzību bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus un aparatūru.

Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja: ”Vakardien, esot Labestības dienu zvanu centrā, saņemot tik daudzus zvanus un runājoties ar brīnišķīgajiem kolēģiem, bija sajūta, ka šī akcija ir nepieciešama mums visiem, ne tikai 48 bērniem un viņu tuviniekiem. Krīzes laiku šobrīd piedzīvo daudzi, tāpēc savstarpējs uzmundrinājums, labi vārdi, prieks par iespēju palīdzēt bērniem un atbalstīt viņu ģimenes, un, protams, gandarījums par sasniegto rezultātu- domāju, ka šādas emocijas un kopā paveiktais ikvienam ir vērtīgs ieguvums. Sirsnīgs paldies akcijas veidotājiem un atbalstītājiem- TV3 un Rimi Latvija, par to, ka akcija varēja notikt arī šogad un šādos apstākļos! Un esmu pateicīga katram cilvēkam, kurš nāca mums palīgā un atbalstīja bērnus. Novēlu, lai mums visiem blakus ir tik labestīgi cilvēki, kādus sastapām šīs akcijas laikā! “

Koncerta laikā, Rimi ziedoja akcijai 20 000 eiro, ko papildināja vēl 14 337 eiro, ko veido gan pircēju saziedotais Rimi veikalos, gan ziedojumi no “Mans Rimi” kartes uzkrājumiem.

Rimi Sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: “Labestības dienas akcija ir pierādījums, ka arī sarežģītos apstākļos mēs spējam dāvāt un vairot labestību, un spējam sniegt atbalstu tiem, kam tas ir patiešām nepieciešams. Rimi no sirds pateicas gan pircējiem, kuri vienmēr atbalsta šo iniciatīvu, gan piegādātājiem, kuri ļoti atsaucīgi iesaistās, lai mēs kopā varētu sniegt atbalstu vēl lielākam skaitam Latvijas bērnu. Atgādinām, ka ziedot “Labestības dienas” akcijai iespējams līdz 17.jūnijam iegādājoties īpašos labdarības produktus Rimi veikalos un e-veikalā, gan ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos vai Mans Rimi kartes uzkrājumus - līdz 28.jūnijam.”

Koncerta laikā uz skatuves kāpa mūziķi - Intars Busulis un Reinis Sējāns, Dons, Markus Riva un Dināra Rudāne, Elīna Gluzunova, grupa ”Tautumeitas”, Māra Upmane – Holšteine un ”Sudden Lights”, ”Bez PVN”, ”Carnival Youth”, ”DAGAMBA” un Aminata, izpildot sirsnīgākās latviešu dziesmas un aicinot ziedotājus piepildīt sapņus.

Savukārt zvanu centrā valdīja izaicinājumu gars – komandas gan uzklausīja ziedotājus, gan sacentās savā starpā!  Vienā zvaigžņu komandā apvienojās Arnis Krauze, Raimonds Vējonis, Aija Auškāpa, Aleksandrs Somoilovs, Māris Grigalis, savukārt otrā komandā sacentās Valters Krauze, Renārs Kaupers, Jana Duļevska, Andrejs Ērglis, Liene Dambiņa.

Kristīne Garklāva izaicināja Aiju Auškāpu, pārbaudot alfabēta zināšanas – Aijai Auškāpai bija jānoskaita alfabēts ar populārās dziesmas “Joka pēc alfabēts” vārdiem, savukārt Renārs Kaupers, iespējams, pirmo reizi dzīvē dziesmu “Lidmašīnas” izpildīja, izdziedot to pretējā virzienā! Un īpašā uzdevumā sacentās Raimonds Vējonis un Jana Duļevska, kurus sagaidīja sportisks izaicinājums – kuram izdosies ilgāk griezt bumbu uz pirksta? Protams, ka uzvarēja draudzība un sirsnība!

Ziedošanas iespējas

Ziedošana akcijai turpinās līdz pat 28. jūnijam, zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par vienu zvanu – 4, 27 EUR), projekta mājas lapā labestibasdiena.lv, “Rimi” veikalu ziedojumu kastītēs, ziedojot uzkrāto “Mans Rimi” naudu, kā arī iegādājoties kādu no īpašajiem piegādātāju akcijas produktiem “Rimi” veikalos.


Populārākie raksti