Labestības dienā paveikti lieli darbi

31. Maijs, 2010

Labestības diena šogad tika uzsākta, aicinot palīdzēt Lanai (1,5 gadi) dzirdēt, Rolandam (3 gadi) redzēt, Annai (19 gadi) staigāt un Vladislavam (5 gadi) dzīvot. Lai viņiem palīdzētu bija nepieciešami 33646,34 lati! Arī šogad cilvēki atvēra sirdis labestībai un dāsni ziedoja gan mūsu veikalos, gan arī LNT raidījuma tiešraidē.

Kopumā Labestības dienai tika saziedoti 194 527 lati, no tiem 21 890 lati līdz šim ziedoti Rimi un Supernetto veikalos, tādējādi par šiem līdzekļiem būs iespējams sniegt ārstniecības pakalpojumus vēl vairāk bērniem.

“Paldies mūsu pircējiem un darbiniekiem, kuri ikdienā iepērkoties veikalā, atrod iespēju ziedot kādu santīmu vai latu bērnu veselībai. Ziedotāju mūsu veikalos ir daudz un viņi ir ļoti dažādi, bet akcijas rezultāti rāda, ka visus iedvesmo palīdzība otram un tāpēc kopā mums izdodas paveikt lielus darbus”, saka Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tika vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos.


Populārākie raksti