Labestības dienā saziedota pēdējo gadu vērienīgākā summa - 191 817,55 EUR

15. Jūlijs, 2020
Ir noslēgusies ikgadējā labdarības akcija “Labestības diena”, saziedojot pēdējo sešu gadu vērienīgāko summu - 191 817,55 eiro.

Šogad jau 14. reizi norisinājās Rimi, kanāla TV3 un Bērnu slimnīcas fonda labdarības akcija "Labestības diena", kura aicināja piepildīt bērnu sapņus un palīdzēt 48, kuru ārstēšanai bija nepieciešami 135 000 eiro. Šogad akcija ir guvusi īpaši lielu ziedotāju atsaucību, kā ietvaros tika saziedots pēdējo gadu lielākais ziedojumu apjoms - 191 817,55 eiro, kas palīdzēs 81 bērnam visā Latvijā, kas ir par 33 bērniem vairāk nekā sākotnēji plānots.

Pateicību ziedotājiem izsaka akcijas “Labestības diena” vēstneses Montas mamma: “Sirsnīgs paldies ziedotājiem par palīdzību! Pateicoties jūsu atbalstam Montai jau ir izgatavotas jaunas dienas un nakts ortozes, kā arī muguras korsete. Ortozes Montai ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, jo tās palīdz Montai patstāvīgi stāvēt, staigāt un nodrošina stabilitāti. Savukārt nakts ortozes notur kājas pareizā anatomiskā pozīcijā, lai tās attīstītos un augtu pareizi. Muguras korsetes nēsāšana naktī koriģē muguru, lai tā palīdzētu muguras muskuļiem iztaisnot mugurkaulu, kas ir ļoti noslogots pie Montas straujās augšanas. Taču pati Monta visvairāk priecājas, ka beidzot tikusi pie jaunām ortozēm, jo līdzšinējās jau bija krietni par mazu un tās ļoti nospieda kājas.”

Ziedot akcijai “Labestības diena” bija iespējams arī Rimi veikalu ziedojumu kastītēs, ziedojot uzkrāto “Mans Rimi” naudu, kā arī iegādājoties kādu no īpašajiem piegādātāju akcijas produktiem Rimi veikalos.

“Šī gada Labestības diena uzskatāmi parādīja, ka mūsu cilvēki, neskatoties uz sarežģītajiem un neierastajiem apstākļiem ir pilni labestības un joprojām gatavi palīdzēt citiem. No sirds sakām paldies mūsu pircējiem un piegādātājiem ar kuru atbalstu būs iespējams piepildīt mazo sirsniņu sapņus, un palīdzēt nokļūt tuvāk savu mērķu īstenošanai!” pateicību ziedotājiem izsaka Rimi Sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

 Par akcijas “Labestības diena” saziedotajiem līdzekļiem palīdzību saņems:

  • 25 bērni ar diabētu, kuriem nepieciešamas ilgstošās glikozes monitorēšanas sistēmas.
  • 24 bērni ar autiskā spektra traucējumiem (ABA terapiju apmeklējums, ADOS testi, logopēda nodarbības).
  • 25 bērni saņems palīdzību ārkārtas gadījumos, kad bērnam nepieciešama ārstēšana ārpus Latvijas, papildu izmeklējumu, diagnostikas un medikamenti, kuri nav valsts apmaksāti.
  • 7 bērni ar kustību traucējumiem, kuriem tiks nodrošināti tehniskie palīglīdzekļi (ortozes, ortopēdiskie apavi, SPIO apģērbs).

Populārākie raksti