Labestības dienā saziedotie 76 378,85 eiro nodrošina iespēju piepildīt bērnu sapņus

29. Maijs, 2017
                       

28. maijā aizvadīts labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerts, ko organizēja LNT, Bērnu slimnīcas fonds, Norvik Banka, kā arī Rimi un Supernetto veikalu tīkli. Tajā saziedoti 76 378,85 eiro, kas ļaus palīdzēt visiem 29 šogad projektā iesaistītajiem bērniem. Akcijas ietvaros aicinām ziedot vēl līdz Līgo svētkiem  – par šo naudu tiks uzlabotas uzgaidāmās telpas un ierīkotas rotaļu istabas Bērnu slimnīcā, lai mazajiem pacientiem ārsta apmeklējumu padarītu pēc iespējas mierīgāku un priecīgāku.

Šogad Labestības dienas koncerts norisinājās mājā, kurā dzīvo mūzika – Spīķeru koncertzālē – to vadīja allaž smaidošā Kristīne Garklāva un šarmantais Kristaps Rasims. Koncertā uzstājās Latvijā iecienīti mūziķi Lauris Reiniks, Ralfs Eilands, Olga Rajecka, Goran Gora, Otra puse un Antra Stafecka, Dināra Rudāne, grupa Musiqq, Arye Lermans un citi.

“Bērnu slimnīcās fonda ikdienā saskaramies ar ļoti daudziem lūgumiem pēc palīdzības, un visgrūtāk ir situācijās, kad saproti, ka palīdzēt diemžēl vairs nav iespējams. Labestības dienās šī iespēja palīdzēt ir, jo, pateicoties mūsu atbalstam,  var tikt uzlabota bērnu veselība un viņu dzīves kvalitāte.  Pagājušajā gadā, pateicoties cilvēku atsaucībai, varējām ne tikai veicināt bērnu veselību, bet arī iepriecināt daudzus Bērnu slimnīcas pacientus, izveidojot īpašu rotaļu laukumu bērniem ar kustību un garīgās veselības traucējumiem. Bērniem veselība ir ļoti svarīga, taču ir vēl daudzas citas lietas, ka spēj uzlabot viņu dzīves kvalitāti, un man ir liels prieks, ka Labestības dienās mēs rūpējamies arī par bērnu labsajūtu un dzīvesprieku,  ne tikai veselību. Ļoti daudziem šī akcija ir cerība, tāpēc sirsnīgs paldies ikvienam , kurš ziedo un ir atbalsts bērniem un viņu ģimenēm!” pateicas Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

“Labestības diena ir ļoti īpaša. Tā aicina mūs novērtēt gan patiesās bagātības, kas mums ir – veselība, sirsnība un, jā, labklājība, gan arī vienlaikus aicina šajās bagātībās dalīties. Labestības diena atgādina, ka mums katru dienu ir izvēle – pasmaidīt par kādu situāciju vai būt nīgriem, pasniegt roku un palīdzēt vai vienaldzīgi paiet garām. Man ir milzīgs prieks, ka ik gadu Labestības dienā mēs visi kopā spējam palīdzēt bērniem veseļoties, par to pretī saņemot lielāko balvu – bērnu smaidus un gandarījumu,” uzsver MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena.

Norvik Banka ir gandarīta, ka pērn aizsākto sadarbību turpinām arī šogad, jau daudz plašākā apmērā, iesaistoties abās šī gada labdarības akcijās – gan Labestības dienā, gan gada nogalē gaidāmajā Eņģeļi pār Latviju. Vēlamies teikt paldies arī skeitbordistam Madaram Apsem, kurš šogad ir kļuvis par Norvik Bankas vēstnieku Labestības dienas ietvaros. Ziedot ikviens aicināts līdz akcijas noslēgumam jūnijā, kad Norvik banka kopā ar Madaru Apsi lielākajam ziedotājam Norvik Bankas kontā dāvinās  skeitborda dēli, kas veidots pēc īpaša Madara dizaina un ar viņa autogrāfu. Un kopā ceram, ka arī šīs akcijas ietvaros mums ir izdevies piepildīt  ne vienu vien bērnu sapni,” kopīgi palīdzēt aicina Norvik Bankas Komunikācijas vadītāja Ilze Vītola.

“Palīdzot citiem un piepildot bērnu sapņus par pilnvērtīgu dzīvi, arī mēs paši kļūstam labāki – Rimi un Supernetto pircēji ir pierādījuši, cik viegli ir darīt lielus un labus darbus! Pateicoties ziedotājiem visā Latvijā, Martai, Mihailam un citiem bērniem būs iespēja uzlabot savu veselību, taču tāpat palīdzība ir nepieciešama vēl ļoti daudziem bērniem, tāpēc aicinām līdzcilvēkus iesaistīties un ziedot Labestības dienai līdz pat Līgo svētkiem,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Aicinām vēl līdz pat Līgo svētkiem ziedot Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā bsf.lv, zvanot pa tālruni 90006486, Rimi kioskos vai www.mansrimi.lv, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu, ziedojumu kastītēs veikalos Rimi un Supernetto, kā arī Norvik Bankas internetbankā e-norvik.eu.

 

 


Populārākie raksti