Labestības dienai 2012 saziedoti 138 834.88 Ls

28. Maijs, 2012

LNT, Rimi, Ziedot.lv un Swedbank saka sirsnīgu PALDIES visiem labas gribas cilvēkiem par saziedotajiem 138 834,88 Ls sestajā Labestības dienā! Lai palīdzētu Nikam staigāt, Lindai runāt, Dāvim dzīvot, Denisam un Timuram redzēt un dzirdēt, bija nepieciešami 27 428 Ls, taču saziedotā summa ir piecas reizes lielāka un mēs visi kopā spēsim palīzēt 31 bērnam!
Šajā periodā Rimi un Supernetto veikalos saziedoti 23296 lati, taču ziedojumu vākšana veikalos, Ziedot.lv un Swedbank filiālēs turpinās līdz 4. jūnijam.

Sesto gadu pēc kārtas Labestības diena vēlreiz apstiprināja to, ka cilvēku vēlme palīdzēt un labestība ir neizmērojami liela un, tikai pateicoties tam, mums visiem kopā ir izdevies paveikt lielus un labus darbus.

Lai Niks staigātu, Dāvis dzīvotu, Linda runātu, Deniss un Timurs redzēt un dzirdētu, bija nepieciešami 27 428 latu. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad līdzcilvēku atsaucība bija krietni lielāka, un kopējā saziedotā nauda – 138 8834, 88 Ls sniedz iespēju palīdzēt 31 bērnam, kuriem dzīvē trūkst paša dārgākā – veselības. Ziedotāju vidū bija arī daudzi bērni, kuri ar īpašām sajūtām ieradās uz Labestības dienu, savu ilgi krāto krājkasīšu saturu atdodami slimo bērniņu ārstēšanai.

Visas dienas garumā Rīgā pie Kongresu nama un LNT ēterā valdīja īpaši sirsnīga atmosfēra, jo norisinājās labestības akcijas aktivitātes - Ziedot.lv labestības tirdziņš, LNT raidījuma „Tautas balss” rotu darbnīca, zīmēšanas studija „Laumiņas rezidence”, bērnu grima darbnīca, „Rīgas Nami” radošā darbnīca un piepūšamās atrakcijas un daudzas citas aktivitātes. 

Visas dienas garumā uzstājās „OKartes skatuves finālisti”, Latvijas dziedošās ģimenes, šova „Latvijas Zelta talanti” dalībnieki un citi  Latvijā populāri mūziķi, bet noslēguma komcertā plkst. 20:20 uzstājās Maestro Raimonds Pauls, Aija Andrejeva, „Putnu balle”, „PeR”, „Musiqq”, „Lady's Sweet”, Jānis Stībelis, Kārlis Būmeistars un citi Latvijā iemīļoti mūziķi un grupas. Daudzi no viņiem atzina, ka jūtas pagodināti par iespēju sniegt savu artavu slimo bērnu ārstēšanā, turklāt skatuves mākslinieki ne tikai dāvāja koncertu, bet arī paši bēra naudiņu ziedojumu kastītēs.

Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam, kas ar savām labajām domām un darbiem ticēja, ka kopā mēs spēsim to paveikt!


Populārākie raksti