Labestības dienas akcijā kopumā saziedoti 185 260 eiro ļaus palīdzēt 66 bērniem!

04. Jūnijs, 2014

Svētdien, 1.jūnijā norisinājās LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv organizētās labdarības akcijas Labestības diena noslēgums. Visas dienas garumā ikviens interesents varēja piedalīties radošās aktivitātēs pie Kongresa nama un sekot notikumiem līdzi tiešraidēs kanālā LNT, vakara izskaņā baudot sirsnīgu koncertu. Kopumā akcijas ietvaros tika saziedoti 185 260 eiro, kas ļaus palīdzēt 66 bērniem un to ģimenēm. Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam!

Vakardienas Labestības dienas noslēgumā tika piedzīvots brīnums, visiem kopā saziedojot 185 260,65 eiro, no kuriem 32 387 eiro tika saziedoti Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs. Šie līdzekļi ļaus Esterei runāt, Megijai pilnvērtīgi dzīvot, Martai staigāt un Āronam runāt un staigāt. Papildu tam, būs iespēja palīdzēt vēl 62 bērniem, kuriem trūkst paša dārgākā – veselības.

No sirds izbaudīta diena
Labdarības akcijas Labestības diena noslēguma dienā pie Kongresa nama jau no rīta ar labām domām pulcējās mazi un lieli ziedotāji. Visapkārt valdīja priecīga, radoša un draudzīga gaisotne, ar skanīgām dziesmām uzrunāja Latvijā iemīļoti un iecienīti mūziķi kā Andris Kivičs, Miks Dukurs ar grupu, Agnese Rakovska, Kaspars Antess, Vita Baļčunaite un citi mākslinieki. Norisinājās dažādas aktivitātes - labestības tirdziņš, grima darbnīca, zīmēšanas studija, savukārt lielākie apmeklētāji varēja paveikt labu darbu un ziedot Asinsdonoru centra punktā.

Sirsnīgais noslēguma koncerts
Labdarības akcijas noslēguma dienā tiešraides no Kongresu nama bija vērojamas arī LNT, savukārt vakarā tiešraidē varēja vērot īpašu Labestības dienas noslēguma koncertu. Tajā uzstājās Lauris Reiniks, čellu trio Melo M, grupa PeR, Normunds Rutulis, Olga Rajecka, Sējānu ģimene un citi iemīļoti mākslinieki. Šī koncerta laikā ikvienam bija iespēja aprunāties arī ar LNT studijā esošajām, Latvijā cienītām personībām kā Regīnu Devīti, Jāni Skuteli, Ainu Poišu, Artūru Medni, Binniju Ārbergu, Andri Buli un citiem.

Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam!

Labedstības dienas noslēguma koncerts


Populārākie raksti