Latvijas Dabas muzejs aicina mazos dabas pētniekus doties pa pēdām Latvijas dzīvniekiem

20. Augusts, 2018
Ar ko atšķiras degunradžvabole no meža bambala, kurš lido ātrāk – taurenis vai spāre, un kas ir Eiropas lielākais grauzējs?

To un daudz ko citu var uzzināt, krājot Rimi Dabas vērotāju kampaņas uzlīmes un figūriņas. Līdz 10. septembrim ikviens mazais dabas mīļotājs aicināts kļūt par nopietnu Dabas pētnieku, aizpildot īpašo uzlīmju albumu un apmeklējot Dabas pētnieku trasi Latvijas Dabas muzejā. 

Nature Spotters jeb Rimi Dabas vērotāji ir zinātkāriem bērniem domāta kampaņa. Dabas vērotāju kampaņas laikā vecāki, iepērkoties Rimi veikalos, par katriem iztērētiem 10 eiro var saņemt vienu dabas pētnieka uzlīmi un figūriņu, kas attēlo dažādas Latvijā brīvdabā sastopamos kukaiņus un citus dzīvniekus.

Kampaņas ietvaros līdz 10. septembrim mazos dabas pētniekus ciemos gaidīs Latvijas Dabas muzejs, kas sagatavojis bērniem īpašu Dabas vērotāju trasi – nelielu, bet izzinošu ceļojumu muzeja bagātībās, kas ļaus papildināt zināšanas par Latvijas dzīvniekiem. Lai saņemtu īpašo trases uzdevumu grāmatiņu un vēl kādu pārsteigumu, muzeja kasē jāuzrāda Dabas pētnieka albums. 

Ar muzeja darba laikiem iespējams iepazīties muzeja mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv, bet vairāk par dabas pētnieku kampaņu uzziniet https://www.mansrimi.lv/dabas-petnieki/.


Populārākie raksti