Latvijas iedzīvotāju iecienītākais saldējums – plombīrs

11. Jūnijs, 2014

Jau vairāku gadu garumā iecienītāko saldējumu topa augšgalā nemainīgu vietu ieņem plombīra saldējums – gan ar glazūru, gan vafeļu glāzītē. Tāpat labprāt tiek pirkti vaniļas, šokolādes un karameļu saldējumi. Novērtējot cenas un kvalitātes attiecību, pircēji arvien biežāk priekšroku dod uzņēmuma privātās preču zīmes saldējumam, kuri Rimi veikalos pieejami 30 dažādos veidos. Jo īpaši iecienīts ir Selection by Rimi saldējums, kurš ražots Itālijā pēc vislabākajām itāļu tradīcijām.

“Saldējumus Rimi veikaliem piegādā vairāk nekā 20 ražotāji, no kuriem liela daļa ir tieši pašmāju uzņēmumi. Izvēloties saldējumu, pircēji uzmanību pievērš ne tikai tā izcelsmes valstij, bet arī sastāvam. Arvien biežāk priekšroka tiek dota saldējumam, kas gatavots no īsta krējuma un piena. Turklāt, priecē tas kā mūsu pircēji labprāt bauda ne tikai klasiskos saldējumus, bet arī ļaujas citām garšas niansēm. Mūsu pircēji augstu novērtēja īpašās Saldējuma dienas, kas norisinājās mūsu veikalos maija beigās. To laikā ikviens varēja izmēģināt nodegustēt sortimenta jaunumus un atklāt savu jauno vasaras garšu,” pircēju paradumus komentē Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.

Kopumā Rimi veikalos ir iespējams iegādāties teju 200 dažādus saldējumus, kas atšķiras gan pēc sastāva un veida, gan iepakojuma un tilpuma. Visplašākā izvēle jeb 115 dažādi veidi ir pircēju tik iecienītiem porciju saldējumiem. Līdzās klasiskām saldējuma garšām, šogad pircējiem Rimi veikalos tiek piedāvāts nobaudīt interesantus jaunumus, piemēram, aveņu un mango sorbertus, saldējumu ar šampanieša vai liķiera garšu, kā arī piparmētru, upeņu vai granātābolu garšām.
 


Populārākie raksti