Latvijas iedzīvotāju vidū pieaug pieprasījums pēc ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem

25. Aprīlis, 2014

Latvijas iedzīvotāju vidū pieaug pieprasījums pēc ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem


Palielinoties interesei par videi draudzīgu dzīvesveidu un rūpēm par apkārtējo vidi, pēdējā gada laikā Rimi veikalos par aptuveni 30% audzis pieprasījums pēc ekoloģiskiem mājas uzkopšanas līdzekļiem. Līdzās ierastajiem tīrīšanas zīmoliem, Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk priekšroku dod tieši ekoloģiskiem līdzekļiem. Pircēji jo īpaši iecienījuši Neutral, Mini Risk, Seal Eco, Earth Friendly, kā arī Tri-Bio zīmolu produkciju, pēc kuras pieprasījums Rimi veikalos šogad palielinājies par gandrīz aptuveni 3 reizes.

Rimi veikalu sortimentā pieejami kopumā vairāk nekā 70 dažādu veidu ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi – gan veļas pulveri, trauku mazgājamie līdzekļi, universālie tīrīšanas līdzekļi, gan traipu tīrītāju un citi. “Videi draudzīgs dzīvesveids lielai daļai iedzīvotāju vairs nav periodiska modes lieta, bet gan pārdomāta izvēle un ikdienas sastāvdaļa. Līdz ar ekoloģisku produktu lietošanu uzturā, kā arī interesi par produktu sastāvu, iedzīvotāji meklē dažādas alternatīvas arī ierastajiem mājas uzkopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļiem. Ekoloģiskā produkcija no citiem atšķiras ne tikai ar sastāvu, bet arī konsistenci – tā ir biezāka, koncentrētāka. Tāpēc, lai iegūtu nepieciešamo efektu, jālieto uz pusi mazāks līdzekļa apjoms,” skaidro Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.

Atbalstot šī gada Lielās talkas vadmotīvu – tīra Baltijas jūra sākas tavā vannasistabā - un piedāvājot dažādas alternatīvas ierastajiem mājas tīrīšanas līdzekļiem, līdz pat 27. aprīlim, Rimi veikalos par īpašām cenām būs iespējams iegādāties dažādus videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.

Lielā talka visā Latvijā notiks sestdien, 26. aprīlī. Par tās vadmotīvu šogad izvēlēts sauklis “Tīra Baltijas jūra sākās tavā vannasistabā!”, aicinot cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienā īstenot dzīvesveidu, kas atbilst Lielās talkas galvenajam mērķim – palīdzēt Latvijai 2018. gadā kļūt par tīrāko valsti pasaulē.
 


Populārākie raksti