Latvijas Zaļais punkts un Rimi aicina skolēnus piedalīties konkursā Mēs šķirojam. Pievienojies mums!

16. Februāris, 2016

AS Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Rimi aicina skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošo darbu konkursā Mēs šķirojam. Pievienojies mums!, kas norisināsies no šī gada 15.februāra līdz 7.martam.

Konkursā ikviens 1. līdz 12. klašu skolēns, skolēnu grupa vai klase ir aicināti sagatavot un iesūtīt reklāmas maketu par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā. Reklāmas makets drīkst būt zīmēts, līmēts, datorgrafikā, kolāžā vai radīts citā tehnikā.

Kaspars Zakulis, AS Latvijas Zaļais punkts direktors: “Radošais konkurss rosinās skolēnus izvērtēt, kādēļ atkritumu  šķirošana ir svarīga un kļūst par mūsu ikdienas sastāvdaļu. Dzīvot videi draudzīgi un šķirot atkritumus ir mūsdienīgi un ar laiku tas kļūs pašsaprotami. Konkurss noteikti paplašinās jauniešu zināšanas par atkritumu šķirošanu. Radošākos skolēnus sagaida arī lieliska balva – Lielā šķirošanas stafete kopā ar atraktīvām personībām – Armandu Tripānu un Martu Kalēju.” Iesniegtos darbus vērtēs konkursa Mēs šķirojam. Pievienojies mums! žūrija, kas izvēlēsies 10 oriģinālākos un radošākos darbus.

Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja: “Rimi arvien iesaistās sabiedrības izglītošanā gan attiecībā uz veselību, gan videi draudzīgu saimniekošanu, kur liela nozīme ir tieši bērnu un jauniešu uzrunāšanai. Tāpēc kopā ar Latvijas Zaļo punktu aicinām iesaistīties visas Latvijas skolas un skolotājus, lai aiznestu videi draudzīgas dzīvošanas ideju  līdz mūsu jaunākajai paaudzei, atraktīvā veidā kopīgi mācoties un mudinot aizdomāties par atkritumu šķirošanas nozīmi mūsu ikdienā.” 

Labāko desmit darbu autori savai klasei  balvā iegūs atraktīvu un sportisku pasākumu - Lielā šķirošanas stafete populārā sporta žurnālista Armanda Tripāna un lieliskās sporta deju dejotājas Martas Kalējas vadībā. Uzvarētāju radošo darbu maketi tiks publicēti nacionālajos vai reģionālajos laikrakstos.

Radošā konkursa Mēs šķirojam. Pievienojies mums! nolikums un nosacījumi pieejami AS Latvijas Zaļais punkts mājas lapā – www.zalais.lv
 


Populārākie raksti